Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Sfw rp csak a fejemben letezik??

Sfw rp csak a fejemben letezik??

Figyelt kérdés
Kivancsi vagyok, van -e olyan illeto egyatalan, aki barmilyen temaban szerepjatekozna nem szexualis modon. Eddig meg az osszes ember, akivel igy eljatszadozgattam, 18+-os iranyba akarta elvinni a dolgokat.

dec. 17. 18:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
50%
Nsfw rp nem jobb?
dec. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nekem nem :D
dec. 17. 18:52
 3/12 anonim ***** válasza:
72%
Most magyarul légyszi.
dec. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Ha tenyleg erdekel, elmagyarazhatom :D
dec. 17. 19:02
 5/12 anonim ***** válasza:
53%
#3 a kérdező kisbabást akar játszani.
dec. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
5-os, nem😭😭
dec. 17. 19:31
 7/12 anonim ***** válasza:
53%
#6 Akkor kutyásat, vagy valami hasonló okosság. Gondolom nem fantasy RP-zni akarsz, mert arra van millió ma is működő offline és online csoport is.
dec. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Kérdező, tényleg.. kifejtenéd pontosan milyen szerepjátékra lenne igényed?

Mert én 6-7 éve játszom folyamatosan és eddig csak egy ilyen chates bohóckodás volt az ami elment szexuális irányba, szóval... meg lehet ám ezt oldani normálisan:D

dec. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Milyenre? Barmilyenre, aminek egyatalan nem resze a szex, sem semmi ezzel kapcsolatos tevekenyseg, vagy utalas. Tolem aztan jatszhatunk urhajosat vagy okori görög civileset vagy coopos kiszolgalosat, csak egy a lényeg, a vege 33 oras oleles legyen es/vagy alvas😭😭😭
dec. 17. 21:33
 10/12 anonim ***** válasza:
53%

9, oké, de milyen platfromon, milyen rendszerben szeretnél játszani, stb...


Egyáltalán nem mindegy, hogy chatelgetnél valakivel cskaúgy amikor ráérsz, vagy 3-4 emberrel leülnél élőben 4 órás sessionöket tolni valami vaskos könyv alapján, neadjIsten beöltöznél és kimennél az erdőbe. Ez mind szerepjáték, illetve hát annak is pár fajtája, szóval eléggé nem derüt ki mit is szeretnél:D A szexualitás mindössze egy sztorielem, ez alapján gyakorlatilag nem szűkült a kör.

dec. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!