Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha visszamennél 2 éves korodra...

Ha visszamennél 2 éves korodra újrakezdenéd? minek örülnél min változtatnál?

Figyelt kérdés
ha visszavarázsolna valaki két éves korodra bevállalnád,hogy újrakezd az életed? ( mondjuk ha így is megszületnek a gyerekeid). és tegyük fel megmaradnak az emlékeid.milyen évet írunk?és mik azok amièrt boldog vagy,hogy újra átélheted? változtatnál valamin? most hány èves vagy?
dec. 19. 00:12
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
74%

Nem. Bár boldog voltam egész életemben, szeretem a jelenlegi életemet. Nem akarom újraélni, nagyon stresszelnék, hogy bármit megváltoztatok, még jobban unnám a sulikat stb.

Nem változtatnék semmit. Újra átélni fantázia szintén elég nekem vagy álmodok és ennyi. Még emlékszem elég sok dologra.

2003-ban voltam 2 éves, most 22 vagyok. Elégedett vagyok azzal, amit elértem, ahol vagyok és nem szeretném újra. Sokat küzdöttem/tanultam.

dec. 19. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
A nagymamám hiányzik. Az internet mentes élet. A 2 méteres hó minden karácsonykor. Ha újrakezdhetném,továbbá vigyáznék a fogaimra,mert nagyon elcsesztem őket :(
dec. 19. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
31 éve voltam 2 éves. Nem volt rossz gyerekkorom, de nem hiányzik. Akkor már a tini éveimbe mennék vissza, legkorábban 14 éves koromra, annál előbbre nem. Többet tanulnék, és nem jönnék össze azzal, akivel 16 évesen.
dec. 19. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
29%
Ha megmaradnának az emlékeim, az elég furcsa lenne. 2-3 évesen egy kamasz, egy fiatal, egy felnőtt ember emlékei???
dec. 19. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
72%

49.


Valószínű megvetetném azt a kacsás úszógumit, amit kinéztem magamnak a babakocsiból anno. De az a piros csörgő is tetszett.

dec. 19. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Most vagyok 32. Ha az előző 30 évemet ujra élhetném a mostani tudásommal és tapasztalatommal akkor valószinűleg mára az élet császára lennék
dec. 19. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
49%
Nem mennék vissza de ha muszáj lenne akkor annyit változtatnék, hogy a középsulit másik iskolába járnám ki.
dec. 19. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
ugy is jó ha te választasz hány éves korodra mennél vissza. az,hogy emlékezz azért kell,hogy boldog legyél és értékelhesd amit visszakaptál és tudj változtatni. másképp ugyanazokat elköveted. 36 vagyok 87- ben születtem,visszakapnám a szüleimet,mamámat,már egyik sincs,talán meg tudnám akadályozni apa és mamám halálát a történęsek miatt. a suliban,középsuliban nem piszkálnának,mert ki tudnék állni magamért,óvónők nem akarnak alterba küldeni,csak mert cipőfűzőt nem tudok kötni stb. okos lennék. kihagynék 1-2 hülye kapcsolatot,mégis elhúznánk messzire párommal itthagynánk a rokonokat és sikeresebbek lennénk,sajnos sírt egy két rokon,hogy egyedül hagyjuk,a családot választottuk,aztán azt hallgatjuk nem vittük semmire. már letojnám őket. próbálnék jobb munkában elhelyezkedni,korábban szülni. elégedett vagyok most anyaként,de ha újraélhetnék ugyanennyi évet lehet megtenném,mert így sokkal hosszabb életem lehet. ( már 72 leszek ha még egyszer ennyit élek) .
dec. 19. 05:38
 9/19 anonim ***** válasza:

Simán visszamennék, úgy érzem jól elszúrtam pár dolgot, azokon mindenképpen változtatnék.

Arról meg nem is beszélve hogy pénzügyi szempontból a mostani tudásomat ha akár 10 évvel ezelőttre is vissza tudnám vinni akkor mára már lehet gazdagabb lennék mint Musk.

dec. 19. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
2 éves korig nem. 12-ig talán. De inkább olyan 16-17 éves korba. Egy csomó mindent máshogy csinálnék
dec. 19. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!