Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az ír lányok/nők tényleg...

Az ír lányok/nők tényleg ilyen hervasztóan tekintenek ránk magyarokra? Az alábbi igaz lenne?

Figyelt kérdés

Az írek se rajonganak a kelet-európaiakért.


Kint élők szerint az ír lányok hamarabb összejönnek egy pakisztánival, vagy egy afrikaival, mint bárkivel Kelet-Európából (beleértve Magyarországot is).



dec. 19. 22:10
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Elfelejtettem odaírni, hogy ezek idézetek voltak, és nem tőlem származnak.


De hasonlókat sajnos már másoktól is hallottam.

dec. 19. 22:12
 2/11 anonim ***** válasza:
73%
Ír barátnőt szeretnél? Vagy miért érint ez téged ennyire érzékenyen?
dec. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
89%

Nem valószínű hogy az ír nőkre nagy lenne a kereslet a kinti magyarok körében, max. ha valaki a lakásproblémáját szeretné íly módon kezelni :D

A kelet-európai csajok eleve jóval szebbek.

dec. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Holyeseg, max savanyu a szolo hozzaszolas.
dec. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
42%
Ha én ír lennék, én se jönnék össze magyarral. A magyaroknál lejjebb nincs. Eleve elég megnézni a kormányunkat, egy keményvonalas bűnöző szekta.
dec. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
71%
Nagyon oszinten, a Brexit miert volt? A kelet-"europai az az alja.
dec. 19. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
78%
Ez egy szép példa arra, hogy a párkapcsolat nem csak egy szimpátia, intimitás, tisztelet téma, hanem szociális dolog. Azaz a társadalomnak is el kell fogadnia, amit párkapcsolat téren csinálunk. Hasonlításképpen: magyar nő összejönne cigány férfival? Néha igen, de inkább nem. Ez az ír nő magyar férfi is, de pl ír férfi simán összejön magyar nővel. Na ez miért van?
dec. 20. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
48%
Nem csoda, hogy ilyen lehervasztó a személyiségünk másoknak is.
dec. 20. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Akkor a gond sokkal inkább velünk van? (Velünk keletiekkel - magyarokkal, oroszokkal, ukránokkal, oláhokkal/románokkal, szlovákokkal, lengyelekkel, stb.?)


Vagyis ha Írországban egy magyar, vagy rutén jól viselkedik (számukra elfogadhatóan - igaz nem is tudom mi lehet ez, vagy épp mi lehet bennünk az elfogadhatatlan), az tekinthető inkább egyfajta csodának/kivételnek?

dec. 20. 12:52
 10/11 anonim ***** válasza:
88%

Nem a nemzetisege hanem a szemelyisege számít.

Siman elfogadtak magyarkent, a normalis románokat is, lengyeleket, brazilokat, indiaiakat is, stb.

Ha ugy viselkedsz, amiert már keleten is kihuzod a dugót, azert itt is csúnyán neznek rád.

Ha tök normalis vagy, ami amugy tök normálist jelent Magyarországon is, senki se fog piszkálni mert jajj magyar vagy.

dec. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!