Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » LoL: szerintetek Lissandra,...

LoL: szerintetek Lissandra, Azir és Viktor mennyire erős most miden?

Figyelt kérdés
A win rate-k alapján nem olyan erősek, és keveset is látok mostanában. És nem éppen a legjobb kitanulni olyankor, mikor elég gyengék. Bár hallottam, hogy Lissandra passzívja új lesz, szerintetek ez mennyire befolyásolja őket? :)

2017. márc. 26. 19:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Mind a 3 champ erős tud lenni.

Ezek közül talán lissandra a legkönnyebb,nemtudom,hogx ez számít e neked.

És általában akkor játszom velük ha counterpicket kell vinni :)

2017. márc. 27. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Én is Lissandrát tartom könnyűnek így "látatlanban" is, és jó counter néhány assasinra.


Valahogy a másik 2 karakter mégis szimpatikusabb


Köszi a választ :D

2017. márc. 28. 16:39
 3/3 pappgr ***** válasza:

Láttam a kérdésedet, akkor is, amikor először postoltad ki, de nem vagyok benne biztos, hogy sokat segít, de itt van minden amit tudok. Azir azok közé tartozik akit nehéz elsajátítani, de nagyon erős tud lenni, egyébként ha nem gyakoroltál még eleget, vagy nem olyan a játékstílusod akkor nem olyan erős. Egyébként szerintem is Lissandrát a legkönnyebb megtanulni, és a passívjáhot könnyebb hozzászokni, mint Viktoréhoz, egyébként én nem halottam, hogy

Lissandra rework-öt kap, és szerintem nem is annyira régi champ.

2017. márc. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!