Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az mit jelent, hogy utána...

Az mit jelent, hogy utána lett komoly párkapcsolata sok ismerosnek, miután honapokig udvarolt a tag?

Figyelt kérdés

Ez mit jelentsen, pl. valahonnan ismerte a nőt, és folyamatosan udvarolta? Ezt hogy kell elképzelni?


Mennyire reális és általános eset ez? Mennyire gyakori?

Mert a legtöbb esetben annyit olvasók, hogy ahh, híve el kávéra és kiderül.

De egy ilyen hónapokig udvarol, homlokegyenest más stratégia. Ki tudnátok fejteni?

Illetve az is szempont, nehogy kellemetlenségbe csapjon át a jó szándéka a pasinak, tehát fontos figyelni a nő jeleire? Mit kell figyelni?


Kiokositasra lenne szükségem, előre is köszönöm.


dec. 20. 05:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
61%

Engem is hónapokig ostromolt a párom mielőtt járni kezdtünk. Azóta is boldogok vagyunk 9 éve.

Én sosem adtam magam könnyen. Hagytam, hogy megküzdjön értem, nem tárgyi dolgokkal. Nagyon sokat beszélgettünk és megismertük egymást. Nekem fontos volt látni, hogy mennyire szeretne velem együtt lenni és ezért mindent megtesz. A magam részéről, egy kávé mellett semmi sem derül ki. Egy egyszerű randi keretein belül, mindenki a legjobb arcát mutatja. De nem sok derül ki belőle, pl hogy viselkedik a mindennapokban, stresszhelyzetben, ha rossz napja van stb.

dec. 20. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Kb mint a baratsagbol szerelem ez olyasmi
dec. 20. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Én pl azokat a csajokat nem tudom értékelni, akik egy randi után már járni akarnak.

Valószínűleg régimódi vagyok, de inkább udvarlok hónapokig.

dec. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
és azt miből lehet tudni, ha egy nő vevő erre egyáltalán?
dec. 20. 17:50
 5/14 A kérdező kommentje:
mik a jelei?
dec. 20. 17:50
 6/14 anonim ***** válasza:

Hogy az első randi után járni akar?

Simán kezd a nyakába akaszkodni.

dec. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
*nyakadba
dec. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

nem arra


azt honnan lehet tudni, hogy a nő vevő az udvarlásra, illetve hogy hónapokig fog tartani, nem lehet elhívni mondjuk egyből...

dec. 20. 18:56
 9/14 anonim ***** válasza:

A legtöbb csaj az első randi 15 perce alatt eldönti lesz e számunkra 2. tali.

Szóval ha sietősen leráz, akkor bukta.

Ha érdeklődő a randi alatt, és kérdezget téged, akkor elhívhatod 2.randira.

dec. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

ezt nem értem, akkor mit jelent a hónapokig tartó udvarlás?


ki mit ért alatta?

dec. 20. 20:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!