Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez normális reakció?

Ez normális reakció?

Figyelt kérdés
Szóval rólam azt kell tudni, hogy nagyon sokáig vágytam egy normális kapcsolatra, soha nem is érdekeltek az egyéjszakás kalandok, de most így a századig csalódás után már komolyan azt érzem, hogy nem érdekel az egész. Vicc nélkül leszarom, ha az életem hátralévő részét komoly párkapcsolat nélkül fogom leélni, valahogy sokkal jobban vonzanak már a felelőtlen kavargatások, mondjuk nem feküdnék le fűvel-fával, viszont elegem lett abból, hogy senkit nem találok, aki elég érett és felelősségteljes lenne egy ilyen kapcsolathoz. Néha azt érzem, hogy csak becsapom magamat ezzel, és lehet, hogy ez tényleg így is van, de esküszöm, hogy az elmúlt pár hétben nagy változások mentek végbe bennem. Nem érzem a késztetést arra, hogy egy hosszútávú kapcsolatot keressek, jelenleg is vagy 5-10 emberrel beszélek egyszerre, és abszolút nem hatna meg, ha az összes csak úgy egyik napról a másikra elkezdene ignorálni engem. Nem érzek semmiféle kötődést senki iránt. Rájöttem, hogy annyira nem is unalmas ez a "flörtölgetés", sokkal szabadabbnak érzem magamat. Tehát annyi lenne a kérdésem, hogy ez normális reakció a sok pofon után? Időnként kissé megijedek magamtól, hogy őszinte legyek, mert régebben egyáltalán nem ilyen voltam. Csodálkozom, hogy én erre is képes vagyok. Veletek esetleg történt már hasonló? Volt, hogy meguntátok az egészet?

2019. dec. 11. 21:58
 1/3 Blade Bone ***** válasza:
Amennyiben hibát keresel akkor normális, igen.
2019. dec. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az első ami eszembe jutott hogy szerintem túl nagyok az elvárásait. Mit jelent számodra a normális kapcsolat? Az hogy mire van szükséged jelenleg, ne tévesszen meg. Vójában csak az számít hogy megbecsűljön, tiszteljen, szeressen tiszta szívéből a párod. Ha ez meg van kölcsönösen, bármilyen

adott tulajdonsággal, jellemmel képesek lesztek együttműködni, jól kooperálni minden helyzetben. És bármi is történt eddig Veled, kérlek ne állj be a szívtelen, egoista emberek sorába,akik csak használják a többieket, mert azzal még több ilyent sérültet generálsz. Ne beszélgess ennyi emberrel egyszerre a netem. Ez sem fog jót tenni hidd el. Inkább próbálj meg fejlődni a volt kapcsolatai és tapasztalataid által. És nem a lelki degradánsok útján elindulni. Ezeket tudom tanácsolni Neked. Kérlek ne vedd sértésnek.

2019. dec. 14. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Slowrider ***** válasza:

A reakciód pont arra vall, hogy nem szarod le az egészet, hiszen érzelmileg próbálod védeni magad. A flörtölgetés nem feltétlen vezet rosszra, de tartsd észben, hogy mit is akarsz valójában, ne sodródj, inkább szelektálj.

Aztán egyszercsak flörtölni fogsz majd valakivel, akivel többet is el tudsz képzelni, és előveheted az igazi igényeidet. Ha partnered is így érez, szerencsés vagy.


Szerintem nincs baj veled.

2020. jan. 7. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!