Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi lehet a férfi magányosság...

Mi lehet a férfi magányosság epidemic oka?

Figyelt kérdés
Talán az hogy csak otthon ülnek, potrohosodnak, behíznak és kockulnak? Vagy talán nehéz megfelelni a mai férfi ideálnak? Vagy lehet akár az idegenek és a reptiliánok műve is, összeesküvés az egész. Bármit gondolsz én egyetértek veled, a z generációs elmém kifejlesztett egy képességet ami végett képes vagyok egyetérteni mindenkivel környezeti nyomás hatására. Ez azért alakult ki hogy növelje a túlélési esélyeimet a digitális korszakban, tudósok hosszas kutatást végeztek róla. Szóval jah, írd le a véleményed és én egyetértek vele.
dec. 21. 01:38
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Senkinek nem dolga, hogy téged szórakoztasson, nem jár alanyi jogon a társkapcsolat.



Régebbhez képest számottevő mértékben az változott, hogy nincsenek már ráutalva a nők a partnerükre.


Mert a nők látták, hogy anyáik, nagymamáik egy életet küzdöttek végig, és ezek az idősebb generációk ki is mondták, hogy nem voltak boldogak az életben, és bárcsak inkább jobban, jobbat választottak volna.



Én legalábbis úgy nőttem fel, hogy az összes idősebb nő a családomban azt mondta, hogy be szülj túl korán, figyelj rá, hogyan beszél olyan csajokról akikhez nem vonzódik, nézd meg milyen a szobája mielőtt összekölözöl vele, legyen saját bankszámlád, legyen megtakarításod, tanulj, keress jó munkát, ne félj válni, ha kell hozzám jöhetsz segítségért, ha megüt mit csinálj...


Mert régen ez volt, hogy bele lettek kényszerítve és benne tartva olyan kapcsolatokba, amikben szívük szerint, sőt, a saját biztonságuk miatt sem akartak volna maradni, de nem volt alternatíva.


Most van.


Ha valakivel jó, azzal tényleg érdemes kezdeni, kitartani mellette, de ez nem kényszer.



De megállok a magam lábán, voltam 7 évet szingli, mert a munka, tanulás volt fontos.

De azóta van párom, boldogok vagyunk. Mindketten szoktunk főzni, mosni, takarítani, mindketten normálisan keresünk.


De ennek ellenére van annyi pénzem a saját számlámon, hogy bármikor a saját lábamra állok, nem veszübk fel közös hitelt, és mindkettőnknek van élete a kapcsolaton túl is.

dec. 21. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
100%

"Szóval jah, írd le a véleményed és én egyetértek vele."


Hát te aztán nagyon nem vagy egy balhés csávó :D

dec. 21. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

"Persze lehet a boomereknek van igaza és mást sem tettek csak várták hogy kész legyen a vacsi, lényeg hogy ők mindenért is megküzdöttek."



Hmm, gondoljunk csak bele ebbe a mondatba.

Valaki küzdött a vacsorával, de nem a férfiak, azok csak várták, mint te is mondod.


Szerinted egy nőnek vonzó az, hogy a munka mellett még állandóan kiszolgáljon valakit?


Persze, a férfinek kényelmes volt, de a feleség is egy egésznapos munka után állt neki még háztartást vezetni.


A munka nem választás kérdése, de ezt a fajta kiszolgáláshoz már a francnak van kedve.

dec. 21. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Azért azt is vegyük figyelembe, hogy a neten sok fiúnak van arca, de élőben nem tudnak csajozni.

35f

dec. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Egyrészt a férfi magányos alkat, szóval illik hozzá ez az életmód. Tulajdonképpen elég ha életében 1-2x tesz valamit a fajfenntartás érdekében, az már elég lehet. Amúgy ha sok férfi nem csinál semmit, akkor elvileg sok nő sem, hacsak a nő nem dugványozik össze-vissza azzal a kevés férfival, aki rendelkezésre áll. Míg végül, mire kiélte magát, az egyik potrohos hízott kocka férfi kimerészkedik, és reája veti magát.
dec. 23. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!