Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi lehet a férfi magányosság...

Mi lehet a férfi magányosság epidemic oka?

Figyelt kérdés
Talán az hogy csak otthon ülnek, potrohosodnak, behíznak és kockulnak? Vagy talán nehéz megfelelni a mai férfi ideálnak? Vagy lehet akár az idegenek és a reptiliánok műve is, összeesküvés az egész. Bármit gondolsz én egyetértek veled, a z generációs elmém kifejlesztett egy képességet ami végett képes vagyok egyetérteni mindenkivel környezeti nyomás hatására. Ez azért alakult ki hogy növelje a túlélési esélyeimet a digitális korszakban, tudósok hosszas kutatást végeztek róla. Szóval jah, írd le a véleményed és én egyetértek vele.
dec. 21. 01:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Ugyanezek a figurak miert kockultak otthon digitalis korszak elott? Es ha olyan sok ferfi lenne maganyos, nok nem, nyilvan nehany ficko haremeket tartana el, vagy leszbikus hordak lennenek.

Matematika!

dec. 21. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Statisztikák vannak arról hogy egyre több magányos férfi van, lehet ez nyugaton jellemzőbb.
dec. 21. 02:12
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Más a magány és egyedüllét. Én jól elvagyok egyedül, azért vagyok egyedül 12 éve, mert nagyon ritka az olyan lány aki tetszik, ha meg találkozok eggyel biztos nem a legjobb időben, hangulatban, stb.
dec. 21. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Én szándékosan bele sem kezdtem az egészbe, iszonyat fárasztó az egész.
dec. 21. 03:25
 5/15 A kérdező kommentje:
Persze lehet a boomereknek van igaza és mást sem tettek csak várták hogy kész legyen a vacsi, lényeg hogy ők mindenért is megküzdöttek. Dehát azon múlik ti mit gondoltok, én mindennel egyetértek.
dec. 21. 04:54
 6/15 anonim ***** válasza:
Van akinek csak simán egyszerűbb így.
dec. 21. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Jobban szeretek egyedül lenni, az tölt fel.
dec. 21. 06:28
 8/15 anonim ***** válasza:
Hát ezt mondom.
dec. 21. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
48%
Az egyre irreálisabb igények a nők részéről a férfi külsejét és anyai helyzetét illetően.
dec. 21. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
*anyagi
dec. 21. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!