Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Honnan ered az hogy a gyúrósok...

Honnan ered az hogy a gyúrósok hülyék és egy könyvet sem olvastak el?

Figyelt kérdés
A Gödény is gyúrós de gyógyszerés, tegyük félre a nézeteit most. Gyergyószegi Ferenc is gyúrós és táplálkozástudománnyal foglalkozik, Nyakas Sándor "dietgainz" is gyúrós és 2 diplomája van meg egyéb végzettségei, a három harmados fickó meg ügyész volt azt hiszem. Ezt szerintem ropik meg dagik mondják hogy nyugtasság magukat, hogy ők legalább "Okosak" a gagyi külső mellé.
dec. 21. 03:00
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
84%
Valaki nagyon belemászhatott a lelkivilágodba. Megsértették az egódat?
dec. 21. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Ahányszor szóba kerül a gyúrás mindig jön valami meg nem értett hópihe aki megmondja az igazát.
dec. 21. 06:52
 13/23 anonim ***** válasza:
89%

És mégis most te vagy az a meg nem értett hópihe aki fikáz mindenkit aki ellent mer mondani.


Feltettél egy kérdést, megválaszoltuk, azt is leírtuk hogy mivel sztereotípia ezért nem is igaz de a közvéleményben ez van. Na már most ha te képtelen vagy felfogni/elfogadni azt amit írtunk és tovább hisztizel itt akkor azzal eléggé ráerősítesz erre a sztereotípiára, ezzel lehúzva az edzős közösséget (aminek mint mondtam én is tagja vagyok, szóval kifejezetten irritál hogy ennyire debil vagy, vagy csak annak mutatod magad). Mint egy sértődött 5 éves...

dec. 21. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
78%
Pl. Te:)
dec. 21. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
75%

Régen én is gyúrtam, jó időszak volt.

Mostanra már komolyan sajnálom őket, miket kapnak midenhonnan, főleg a nyominger férfiaktól.

Volt egy rövid történet, abban ecsetelte hosszan az író, ezt sosem felejtem el, hogy a test az ész kárára válik, és fordítva...

Magamon is tapasztaltam, bár azóta van sokminden más, ami rombolja az agyat. :(

Valóban jó a mozgás, de nagyon mértékkel, kardiológiai szempontból ha tökéletes minden, akkor a legfrissebb szellemileg az egyén.

dec. 21. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván nem mind hülyék,vannak akik ráerősítenek a sztereotípiákra.Mondjuk tudok olyan példát,aki nekem elég nagy csalódás volt:Kati Béla,amikor meg akarta verni/veretni Train-t,mikor Train kritikus témájú cikket írt róla és barátnőjéről.Én úgy látom,sok gyúrós hajlamos arra,hogy elszálljon az egoja,és meggondolatlanul viselkedjen.Ehhez azért hozzá jönnek azok is,akik provokálják őket,szóval kicsit ilyen "catch 22" dolog is van benne.A kompenzálás jelenség is létezik.Én gyúrok,és bevallom,az alacsonyságomat kompenzálom vele.Más meg lehet,hogy a hiányos észbeli képességeit.

Összegezve annyit tudok írni,hogy nem célszerű rögtön ítélkezni,és mindenkit egy kalap alá venni.

dec. 21. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
77%
Onnan ered, hogy ez általában így van.
dec. 21. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

“Ezt szerintem ropik meg dagik mondják”

Tehát te ropizhatsz meg dagizhatsz másokat, de az fáj, ha azt mondják a gyúrósokra, h tulkok? Azért mondják, mert ez az igazság. Van 100 gyúrós, abból max egynek lesz diplomája. A többi 99 pont azért kezd gyúrni, mert benne van az állati ösztön, h nagyobb majom a kemény majom. Persze lehet lesz olyan terem, ahol van egy csomó Dr. Protein, de mellette csomó terem meg tele lesz egybites agyhalottakkal.

Amúgy van ám a nem gyúrós ropik meg dagik között egy átmenet: a normális, egészséges, sportos testalkat.

dec. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Görény pont azt a sztereotipiàt bizonyítja hogy az ilyen gyúrós kopaszok mind minden hájjal megkent gátlàstalan szélhámos bűnözők... ahogy ő is.
dec. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
Papaszita, Berki, Mrichàrd, és tàrsaik.
dec. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!