Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért vágják a fejemhez...

Miért vágják a fejemhez állandóan?

Figyelt kérdés

Családi vállalkozásban dolgozok, hiába nem szeretem, de benne ragadtam.

Hálával köszönettel tartozom szüleimnek így csinálom.

Amikor ott akartam hagyni a családi üzletet akkor jött hogy miért mennél dolgozni idegen helyekre, meg magadét csinálod stb..máskor meg ha olyan emberrel beszéltek akkor meg az volt hogy én nem tudom mit akarok stb..


Egy darabig úgy volt h jogot tanulok, de ezt nem tudtam eldonteni h csak hobbiként érdekel e vagy mélyebben így abba maradt a dolog, dolgoztam az üzletben majd ha jött egy két olyan ismerős akkor meg azt kaptam h miért nem mentem hozzá bojtárnak, hülye vagyok..


dec. 21. 23:40
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
És mit vágnak a fejedhez?
dec. 21. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%

"hiába nem szeretem, de benne ragadtam"

"Hálával köszönettel tartozom szüleimnek így csinálom."


Ilyen nincs. Azért, mert felneveltek, nem várhatják el, hogy olyan munkát végezz, amit ők szabnak meg. Pláne, ha nem szereted csinálni.

De jogot se tanulj csak azért, mert néhányan azt mondják, hogy lehetnél az ügyvédbojtárjuk. Ha belevágsz, azért tedd, mert neked vannak terveid ezzel.

dec. 21. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Érdekel a jog csak nem tudom h annyira e hogy kőkeményen tanuljam



Azt kapom a fejemhez hogy hülye vagyok hogy nem tanultam ügyvédnek pedig esélyem lett volna, de amikor más munkát akartam csinálni és eljönni az üzletből akkor meg miért akarsz idegennek dolgozni, meg a sajátodat csinálod stb

dec. 21. 23:51
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Felnőtt ember vagy. Meg kell hoznod a döntéseidet és viselned minden következményét akár jó, akár rossz. Amit más mond, az mellékes.
dec. 21. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
71%
#1 Mi az, hogy mit? Az nem fontos. Az lemaradt.
dec. 22. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
De az nem is kell hozzá. Igaz, így nincs értelme, de azért valahogy majd válaszolnak rá.
dec. 22. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem kell tudnod, elég, ha válaszolsz valami általánosat. "Nem, én nem akarok fánkot."


Mondjuk ezt a való életben eléggé bunkóság. Havernak elnyomathatod, de másnak ne nagyon.

dec. 22. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy vén nyanya kér segítséget, akkor mondjuk bunkóság. De havernak nem biztos.
dec. 22. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Amennyi ideje kiírogatod ezeket a kérdéseket, már el is végezhetted volna az egyetemet...

Mire jó ez? Rendszersen kiírod ezt, értjük hogy szenvedsz, te is érted, hogy nem jó ez így... de az idő telik. Január végén benyújthatod a felvételi kérelmet. Be fogod? Kétlem. INkább kiírsz még egy kérdést és hagyod, hogy elússzon a következő fél-egy év is.

dec. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!