Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyen barbár nép a magyar?

Miért ilyen barbár nép a magyar?

Figyelt kérdés
Már régóta külföldön élek, sokat járok ide vissza, de minden alkalom egyre nehezebb. Mindig megrökönyödök mennyire profán, nyers, tahó nép. Az utcán simán rám lépnek, fellöknek, már pusztán azért, mert alacsonyabb vagyok valakinél, ha visszalokom vagy megállok, még ők vannak felháborodva. Simán kitolnak direkt velem, ha szolgáltatást veszek igénybe, ha merek reklamálni, még én leszek a bunkó, vagy leugatnak, vagy ha sorbanállásnál elém vágnak és nem hagyom, megint próbálnak érvényteleníteni. Ha valaki nekem jön, nemhogy elnézést nem kér, még O van felháborodva, ha ráNÉZEK. Ahol élek ott, ha kicsit is megloknek, már jön a sajnálom, bocsi, amitől alapból jobban érzi magát az ember,nem érdekel, ha ez kamu, leszarom,de senki tahosagat nem kötelességem elviselni,mert az "őszinte ". Miért vagyunk egymás farkasai?
dec. 22. 22:13
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
21%
Ne gyere haza, nem fogsz hiányozni senkinek.
dec. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim válasza:
82%
Az biztos hogy az elmult 14 év aggreszív gyűlőletpolitikája tovább fokozta az emberekben lévő önzést. A miniszterelnők szerint az együttérzés, empátia, szolidarítás, azok szitokszavak amiket kimondani sem szabad.
dec. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
70%
Mindig többre értékelték magukat, mint amilyenek igazából. Egyszerűen nem tudom megérteni, hogy miért büszke arra, hogy magyar. A németek seggét is nyalták, az osztrákokét is meg az oroszokét is. Most meg Európa legnagyobb birkái Szerbiával együtt. Én kettős állampolgár vagyok, de ha látnék egy magyar vagy szerb zászlót égni, mosolyognék. Apum is mondta, hogy az antant is a magyarok ellen jött létre. Unióból is ki lesznek rakva. Hunyadi Mátyásra, Petőfi Sándorra, Széchenyi Istvánra, Arany Jánosra, Kossuth Lajosra, stb én is büszke vagyok, de más miatt nem
dec. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
88%
Azért ennyire nem drasztikus a helyzet szerintem. Akad rengeteg előzékeny és segítőkész ember is. Csak az ország nagyja kivan idegileg. Megélhetési gondok az oktatás és az egészségügy helyzete. És közben látjuk, hogy a kormányunk szerint a legnagyobb probléma a LMBTQ meg az Európai unió. A fusztráció pedig ezekben a hétköznapi szituációkban jön elő
dec. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
89%
Én nem vettem észre ilyesmit. Sőt, pár napja Bécsben egy bevásárlóközpontban feltűnt, hogy mennek, mint a birkák, mintha ki sem akarna kerülni. Ezen kívül a Szlovákokra jellemző még, hogy pofátlanul tolakodnak.
dec. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
80%
Mert van egy vezír, akire nagyon is hallgat, akinek bejön az állandó kipcsákozás, harcellenségakciótervSorosPrüsszelhanyatlóNyugat-, és még lehetne sorolni a végelláthatatlan mocskolódást.
dec. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
31%

Nyugi kérdező, ugyan így érzem.

Külföldön élek, de hazalátogatok párszor évente, és nem igazán tudok azonosúlni azzal ami " otthon" megy.

(Mertem jelezni egy benzinkúton a személyzetnek, hogy nincs wc papír a mosdóban, na bár ne tettem volna.)

Illetve egy idegen kasszás aki életébe nem látott le tegez. Úgy gondolom , hogy nem neveltünk disznót együtt, tiszteletlennek tartom.Ez mellé társul a bunkó stílus.

dec. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 A kérdező kommentje:
Így van, egyetértek! Ez meg a másik, ugye letegezhetlek?!(wtf?!) És máris úgy beszél hozzám, mint egy bakfishoz...Nem kevés pénzt hagyok ott ezeken a helyeken, értelmesen beszélek, komoly vagyok, dolgozom, de nem, nem ez nem elég, mert szerintük tini a kinézetem, így beszélnek velem...egy uzletben is, még engen beszelt ki rosszalloan egy babakocsis par, mert nem akartam ütközni velük, hogy na ilike csak elférsz tőlünk?? És az ilyen tahó nők is természetesen házasok, gyerekkel...
dec. 22. 22:41
 9/38 anonim ***** válasza:
0%
De a több milliárd euró jól jött a gazdádnak 🤣 ha elmegyek hozzád enni, aztán elküldelek Allah fszára, remélem jól fog esni 😄
dec. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
74%
Amúgy az osztrákok, németek, angolok is hasonlóak, a skandináv meg a balti népek kedvesebbek
dec. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!