Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy engem...

Miért van az, hogy engem egyáltalán nem érdekel, hogy nekem megköszönnek-e valamit vagy sem?

Figyelt kérdés
Nem tudom kellene-e, de nem érzek semmit ha megköszönnek nekem valamit. Hasznosabb lenne nekem látni, hogy amit segítettem valóban hasznos. Vagy, ha elmondaná a másik, hogy neki miért fontos a segítségem. Pl: Annyira szuper, hogy megcsinálod a feladataim, annyira örülök, mert fogászatra kell sürgősen mennem és nem tudtam volna máshogy megoldani. Vagy, ha pénzt vagy ajándékot adna cserébe. Vagy egyszerűen nem köszöngetne, hanem legközelebb ő tenne szívességet nekem. De ha nem köszönik meg nekem az is rendben. Megköszönéssel nem tudok mit kezdeni, nincs rá szükségem. Viszont ha valaki tesz nekem szívességből valamit, akkor azt megjegyzem és mindenképp viszonozom. Mi van velem, hogy így gondolkodok? Úgy merült fel ez a kérdés, hogy olvastam fórumokba, hogy egyeseknek az volt a bajuk, hogy nem köszönnek meg az emberek dolgokat. Azóta, ha eszembe jut ez odahazudok egy köszönömöt. De igazából csak manipulációból, ha éppen kérek valamit, mert az emberek így készségesebbek. Ti hogy vagytok ezzel?
dec. 23. 23:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szóval nem kell megköszönni, de azért vársz valamit cserébe... Én ha adok, semmit sem várok vissza, egyáltalán nem foglalkoztat ez a kérdés.
dec. 23. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Erről a két opcióról beszélek: 1.Vagy: "várok valamit cserébe". 2. Vagy: "ha nem köszönik meg nekem az is rendben", tehát ilyenkor nem várok egyáltalán semmit cserébe.
dec. 23. 23:51
 3/5 anonim ***** válasza:
Engem se erdekel.. de azert ha nem koszon meg vki vmit amit erte vagy helyette tettem, akkor rohadjon meg 😂
dec. 24. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A segítség névtelenül az igazi. A legjobb, ha nem is tudják, hogy te voltál.
dec. 24. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Aurora6891 ***** válasza:
Csak egy hajszálnyira érint meg,engem sem súlyt le a köszönet elmaradás.
dec. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!