Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Hol vegyek házat inkább a 3...

Roxy113 kérdése:

Hol vegyek házat inkább a 3 falu közül, Tiszakürt, Csépa, Tiszasas? Nagyon megköszönném a választ. Egyáltalán nem vagyok ismerős arra, Kecskeméten lett munkám, ez a 3 falu elég megfizethetőnek tűnt, nem túl távoli a várostól, szép vidék is plusszba.

Figyelt kérdés
Nem zavar a bejárás,meg hogy ezek faluk,csak kíváncsi vagyok esetleg zűrösek e?(családdal mennénk.)

2020. ápr. 18. 20:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Én nem ismerek a falukat, de adok egy jó tanácsot.

Egy nap szépen kocsival menj végig mindhárom faluban. Autózd körbe, nézd meg, hogy milyen lakók lakják (sok a cigány vagy sem) nézd meg a falu házait, hogy milyen állapotban vannak. Nézd meg magát a falut milyen. Koszos, vagy figyelnek a rendre. Najd utána döntsd el melyik tetszik a legjobban.

Én így vettem egy kisfaluban házat.

2020. ápr. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, azt kell csinálni amit az első mondott. Végigkocsikázol az utcákban és nézed, hogy milyenek a házak. Ha a purdék kint rohangálnak az utcán, az már nem sok jót sejtet.

Esetleg leszólíthatsz 1-2 embert kedvesen, hogy mit tud mondani a faluról. Mondd hogy családdal jönnél és kíváncsi vagy a környékre.

2020. ápr. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Na ebben a három faluban, mint ahogy a környéken kb mindenhol, nagyon sok a norvég cserediák.

Szóval nagyon, nagyon nézd meg, milyen szomszédságban veszel házat. Inkább faluban is érdemes főút mentén, nem a peremen lakni, mert általában az "eldugott" utcákban vannak a... Norvégok. Meg az összes többi lezüllött vagy csak igazi nyomorban élő ember.

2020. ápr. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Csépát azonnal felejtsd el!!!!!!!!

A maradék Tiszakürt és Tiszasas közül Tiszasast válaszd, de pontosan ahogy előttem írták, tegyél alapos terepszemlét, sok beszélgetéssel!

2020. ápr. 19. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

4-es vagyok

És ha nem haragszol, néhány gyakorlati tanács:


A legfontosabbat leírták előttem, lehetőleg központban levő házat vegyél!

Milyet ne vegyél:

- ne vegyél utcafrontit (tehát legyen előkertje, minél nagyobb annál jobb)

- ne vegyél telekhatárra épült házat, mert abból egy kellemetlen szomszéd esetén csak gond van

- vályogot csak abban az esetben vegyél, ha minimum 60 cm-es kőalapon áll.

2020. ápr. 19. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Végül pont így tettünk leutaztunk,kocsival körbejártunk pár falut,az említettek közül.Igazán nem tetszettek olyan kiesőnek is tűntek(nekünk),és hát hogy is mondjam...más irányba,végül Kocséron lett meg a házikó,meglepően közel Kecskeméthez,Nagykőrös és Tiszakécske között egy falu.Barátságos,biztonságosnak tűnik,tiszta és a ház is szép.Igaz a ház drágább lesz,de nem sokkal.Remélem jól döntöttünk,szerintem igen😀Mégegyszer köszönöm a sok hozzászólást.
2020. ápr. 23. 22:20
 7/8 anonim ***** válasza:
Sok szerencsét az új élethez nektek!
2020. ápr. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Már biztos nem aktuális de mind a három helyet felejtsd el! Jótanácsként írom. Főleg Tiszakürtöt kerüld el mert az egy fertő, pusztulat! Szó szerint! ( egy környékbeli. )
2023. júl. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!