Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az hogy egy 70 éves...

Miért van az hogy egy 70 éves beteg ember azt mondja még nem halhatok meg nekem még dolgom van az életben, míg én a 40 éves úgy érzem nekem már semmi dolgom sincs az életben?

Figyelt kérdés

70 éves és azt mondja neki még feladata van az életben (hogy mi azt csak ő tudja....) és Istennek még dolga van vele mert ha nem lenne már magához hívta volna (hát erre nehéz mit mondani)


Míg én a 40 éves úgy érzem nekem már semmi dolgom az életben, és nem hinném hogy Istennek még lenne feladata számomra (noha hívő vagyok). Ha lenne feladata nekem tán tudadhatná velem is.


Miért ez a különbség?


dec. 24. 17:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
18%
Szentimentális lettél Balázska. Amit itt művelsz szintén nem feladatod, mégis hűen csinálod.
dec. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
29%
Balázska kikészültél, hogy Vadon Jani is rátok unt?... :D
dec. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
36%
Hát neki még dolga van, te meg határidő előtt befejezted a feladatodat.
dec. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Szerintem nála ez valami kapuzárási pánik, ekkor ébredt rá, basszus, alig élt, hullanak a cimborák mint a legyek, mindenki stroke-ot kap, demens, lerokkan... ettől megijedt.

Meg a félsz, hogy ez meg az nem jött neki össze, és most vállalna gyereket, meg tanulna, meg mittudomén amit húsz évesen nem csinált 🤷🏻‍♀️



Te meg szvsz azért legalább enyhén depressziós vagy...

Oké, már letettél valamit az asztalra, ez jó, de azért valami perspektíva meg motiváció nem ártana, valami, amiért élsz.

Bakancs lista, valami ilyen van?


Valahol a kettő közt lenne a helyes út. Nem a végén észbe kapni, de nem is még 25-30 évet vegetálni az élet végén.

dec. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
40 évesen lehúznád a rólót? Ne viccelj, én is 40 vagyok és annyi mindent akarok még csinálni. Szüleimnek 70-hez közeledve is vannak még terveik. A vegetálásnál nincs rosszabb, ha nem vagy rákényszerülve.
dec. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
A mamám elmúlt 70 éves, amikor mindent megtanított nekem a kertészetről. Abból élek azóta. Amikor anyu nagy beteg lett, ő tanított meg sok étel praktikus elkészítésére. Neki sok dolga volt még bizony.
dec. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
71%
Reflexből lepontozók tanuljátok meg felismerni Balázska stílusát és kérdéseit, mert megint ő volt, és megint tiltották.
dec. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Tok kiraly, hogy sivar vagy. De nem mindenki az.
dec. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szerintem: a 70 éves átélt pl.: háborút, nincstelenséget, erőszakot, politikai problémákat, nem beszélve esetleges eü.-problémákról is, de szerencsére túlélte. Megtanulta szeretni az életet.

Eyg 40 éves meg túl van min. 2 váláson, van min. 1 gyereke, volt már vagy 5 állása, 3* munkanélküli, de belefáradt. Utálja az életet.

dec. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ures az eleted
dec. 25. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!