Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más is betegen tölti a karácso...

Más is betegen tölti a karácsonyt?

Figyelt kérdés
Én múlthéten lettem Covidos, a párom természetesen elkapta. Három napja mást sem csinálunk, csak fekszünk. Se vendégségbe nem tudtunk menni, se főzni itthon. Az autó szélvédő lapátja eltörött, mind a kettő. Ma nekem már negatív lett a Covid tesztem, cserébe hasmenésem van, amit már nagyon nehezen bírok. Emlékezetes egy karácsonyunk van.

dec. 25. 20:14
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
13%
Én is beteg vagyok bár a sok zabálástól :)))
dec. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
39%
18 évesen voltam utoljára beteg karácsonykor. Feküdtem, lázas voltam, aludtam és még folyton be is pisiltem, mert ahogy jött az inger, el is kezdtem pisilni, rohannom kellett a wcre és félig összepisilt pizsamában értem ki. "Fantasztikus" volt...
dec. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
58%
Igen, a sógoromék ugyan már kilábaltak a covidból 1 hete, de az unokámon is átment valami az elmúlt napokban, a sógoromék egyik unokája is covidos lett közben, a menyem anyja is stb.
dec. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
25%
Férjem kelt tegnap 24.én reggel hányingerrel, hányt is.Aztán a hasa ment majd délutánra belázasosott.Elmentünk vendégségbe ettől függetlenül.Szóltunk, gyerekek már nagyon ott, nekünk meg nincs.Ma itthon voltunk, de ezt így ia terveztük.
dec. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
22%
nagyok*
dec. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim válasza:
52%
Sajnos igen, lázzal köhögéssel telik az ünnep.
dec. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
50%
Igen, bár nekem nem covidom van, hanem "csak" migrénem. 2 napja fáj a fejem, szédülök és kifejezetten rossz a gyomrom. Sok-sok gyógyszer és sötétben pihenés után mostanra sikerült annyira összeszednem magam, hogy elviseljek ennyi fényt, amennyit a monitor ad. De így legalább mentesültem a nagy karácsonyi zabálás alól, mert egyáltalán nem bírok enni, a gondolattól is görcsbe rándul a hasam. Jobbulást kívánok azért mindenkinek!
dec. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
45%

Igen sajnos. Csütörtökre lázas lettem, rosszul éreztem magam. Még ma is fáj a mellkasom. Anya szintén beteg. Nem így képzeltem a szabadnapokat, hogy rossz közérzettel fekszek. :(

Jó lenne már kilábalni belőle. Kitartást mindenkinek!

N

dec. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim válasza:
15%
Jesszus covid? Most tényleg? Könyörgöm az egy influenza! Amúgy én tavaly voltam lázas. Jobbulást és boldog karit
dec. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
8%
Hú, én most nagyon. Korai terhes vagyok, amitől sajnos nem vagyok rosszul. Viszont ettől nekem pont nem hasmenésem van, hanem ellenkezőleg, ha érted. Szóval már aranyerem is van juhú! Nagyobb baj, hogy a terhesség kihozta az autoimmun betegségem, ami rohadtul fájdalmas, mindenem fáj, de állapotomból adódóan gyógyszert nem vehetek be rá. Így már 1 hete szenvedek vele és aggódom, hogy túléli-e a gyerek. A betegség azzal jár, hogy nem tudok enni, mert rohadt fájdalmas, a terhesség meg azzal, hogy a legváratlanabb időpontokban tör rám az éhségérzet, amikor azonnal ennem kell, különben elájulok, de csak sírva megy. Már annyira beleőrültem az állandó fájdalomba, hogy kínomban elmentem sétálni. Rohadtul hányingerem lett és azon gondolkodtam, hogy mivel mérgeztem meg magam, amikor eszembe jutott, hogy basszus, hát, terhes vagyok, ezt vártam 🤣 Az állandó szenvedés közben el is felejtettem 🤦🏽‍♀️
dec. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!