Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az exemnek x év idő után pont...

Az exemnek x év idő után pont ma jutott eszébe, hogy töröljön a közösségiről.Nyílván ez szimbolikus.. Ennyire utál?

Figyelt kérdés
Egyébként van vagy 2000 ismerőse,, nem hiszem, hogy zavartam volna, sose írtam rá, nem zaklattam.. Csak hát fura, hogy én voltam eszébe ilyen törlés téren.. De legalább nem tiltott! 😃

dec. 25. 21:39
1 2 3 4 5 6
 1/58 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy, ne foglalkozz vele!
dec. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/58 anonim ***** válasza:
95%
Szóval te x idő után is naponta nézegeted a profilját? Hiszen tegnap és ma is meg kellett nézned, hogy észrevedd a különbséget. :)
dec. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/58 anonim ***** válasza:
100%

2esnek igaza van, hiaba pontoztad le.

Nekem fel sem tunne, ha torolne, mert nem lesegetem.

Minek nezegeted?

dec. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/58 anonim ***** válasza:
78%

2es vagyok. Még annyit, hogy ilyenkor az emberek 98%-ának elég sok szabadideje van, aztán lehet most jött rá a "ritkítsuk az ismerőseinket a facebookon" inger. Elég szomorú élete lehet, ha hetek/hónapok óta az a vágy fűtötte, hogy mikor lesz már karácsony és végre törölhessem a csajom, akivel 5 éve szakítottam! :D

Mindenki magából indul ki... Kapd össze magad, szerintem egy egészséges lelkületű embernek fél év-egy év elég, hogy elegendő új inger érje ahhoz, hogy túllépjen egy kapcsolaton.

dec. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/58 A kérdező kommentje:

Nem én pontozam le.

Nem nézegettem,csak nekem ténylegesen és direkt módon nagyon kevés ismerősöm van.

301 volt, és 300 lett. Kíváncsiságból gyorsan átpörgettem 20 másodperc alatt, hogy melyik ismerősöm volt ilyen rendes a szeretet ünnepén.. És így derült ki :)

dec. 25. 22:09
 6/58 A kérdező kommentje:
Ő a hölgy, én a férfi vagyok :)
dec. 25. 22:10
 7/58 anonim ***** válasza:
100%
Talán egyszerűen most jutott el a tudatáig, hogy már úgy-sem fog történni semmi és nincs értelme látni egymást.
dec. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/58 anonim ***** válasza:
100%

#5

Én pl nem tudom hány ismerősöm van.

Mi van, ha már 1 hónapja törölt? Amikor még 302 ismerősöd volt, csak nem tűnt fel, hogy 301 lett. Na? Csak nézegeted.

dec. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/58 A kérdező kommentje:

Ha akarom ha nem látom minden nap,hogy kik az ismerőseim.. 301 az nem sok. 20 másodperc alatt átlátható többféle módon.

Amúgy meg lehetetlen,hogy ne találkozzunk vagy,hogy ne lássuk egymás,mert egy adott kisebb településen élünk.

Érdekes módon amikor együtt voltunk az összes exe ismerőse volt a Facebookon..senkit nem törölt. Na de hát ez van :)

dec. 25. 22:38
 10/58 anonim ***** válasza:
89%
Látom, nem sikerült még túllépni. Jó felépülést kívánok!
dec. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!