Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van benne igazság, hogy ha...

Van benne igazság, hogy ha valaki görcsösen akarja, hogy valami jól sikerüljön (pl. egy kapcsolat működése), akkor pont ezért fogja elrontani a dolgokat?

Figyelt kérdés

dec. 15. 08:09
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
Igen
dec. 15. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%

Van. Nem mindig, de az esetek többségében igen. Aki görcsösen akar az nem tud laza lenni, szorongóvá válik és nem tud önmaga lenni egy kapcsolatban.

Párkapcsolat csak érett és önmagával rendben lévő emberek között működik.

Ha valaki érzelmileg sérült, szorongó, görcsös, ráfeszül a kapcsolatban , emiatt fogja elrontani,mert a másik vagy kihasználja vagy elmenekül.

dec. 15. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
78%
Én másban tapasztaltam, de leírom. Amikor vizsgáztam és görcsösen akartam akkor mindig megbuktam. De ha elengedtem lesz ami lesz alapon akkor mindig sikerült.
dec. 15. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
82%
Nekem hosszútávú kapcsolat akkor se jön össze, ha ráfeszülök, meg akkor se, ha full lazán állok hozzá. Vannak, akiknek szimplán el van átkozva a szerelmi élete, és tökmindegy, mit csinálnak, minden kudarcba fullad🤣
dec. 15. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én ebben fekete öves vagyok.
dec. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!