Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyi tüzijátékot vesztek...

Mennyi tüzijátékot vesztek szilveszterre?

Figyelt kérdés
Hány Ft értékben?

dec. 27. 14:01
1 2 3 4 5 6 7
 11/70 anonim ***** válasza:
87%
Semennyit. Itt annyit durrogtatnak hogy felér augusztus 20.-al, az erkélyről kiválóan látni. Nem kell nekem költeni és megvan a szórakozás.
dec. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/70 anonim ***** válasza:
41%

Először is eldugom a kutyát meg a macskákat aztán dobálózunk kicsit a kertben. Max 10 ezerért és a legnagyobb kaliber max ez a földbe ledugós. Ez is a gyerekek miatt van.


Azóta nem veszünk 40-50 ezres telepeket, mióta nem falun lakunk, hanem a város közepén, plusz mióta egy 50 lövéses telep konkrétan felrobbant, feldőlt és a fele az autóink alatt robbant fel, a másik mellettünk pár méterre, miután a hasunkra vágódva épp nem fejen talált minket.

Maradandó élmény volt és baromi nagy szerencse hogy senkinek nem esett baja.

Azóta hülyegyerekek drága szórakozásának tartom.

dec. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/70 anonim ***** válasza:
37%

"Én idén 150k ért vettem"


Mindegy milyen gazdag vagy, 150 ezeret költeni egy 10 perces füstfelhőre, ami roha*t környezetszennyező is proliság. :)

dec. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/70 anonim ***** válasza:
60%

14:pl terekre, akárhova meg tudod oldani, gondoljuk már nem vagy kisgyerek.

Találd fel magad, tudom nehéz használni a fejed néha értelmes dolgokra is.

Amúgy azt mondtad, hogy telep, mostmeg rakétát mondasz. Meg amúgy nagyon kicsi az esély hogy megtörténjen, mint az autóbaleset, pedig abból napi több száz történik, mégsincs betiltva.

Komolyan, vicc kategóriák vagytok.

Ja és minimum 50 milisnek kell lennie ahhoz, hogy 50-60 méterre felmenjen, különben még a 30milis is csak 20-35 méterig megy fel. Ha olyat lősz, tudod, hogy ha baj van akkor a kockázata is nagyobb.

Felnőttként kéne kezelni a dolgokat.

Ja és ha egy 50 milis töltet a kocsid alatt robban akkor annak az alváznak annyi.

Több szempontból is darabora szedtem a csodálatos történetedet.

Szégyelld magad, hogy tudatlanul itt osztod az észt.

Az ilyen buta emberek miatt mint te, tiltják be a petárdát vetőst stb.

Lusta vagy kimenni egy térre, nincs kocsid ugyebár 😃

Biztos nem tudtál volna kimenni bárhova. Vicc vagy

dec. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/70 anonim ***** válasza:
66%

15: nem 10 perc, megvannak a beszerzési forrásaim, és 10x annyit veszek mint amennyit te tudnál belőle :D

Mellesleg, rohad környezetszennyező?

Mióta?

Már régóta vegytisztább anyagok vannak benne, nehézfémek nélkül.

Hülye átgondolatlan városi "mondás"

Barátom, te kérem lószrt nem tudsz a tűzijátékról, de van eszed osztani.Gondolom vastag a bőr a képeden 🤓

Puszillak, búék

dec. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/70 anonim ***** válasza:
64%
Nem veszek ilyeneket. Régen vettem sikolyt, meg sok-sok petárdát még tizenéves voltam, de egy kb 10-12 éve már nem hoz lázba az ilyen.
dec. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/70 anonim ***** válasza:
70%
Semennyit. Bőven sok, hogy néhány óráig csak durrogást lehet hallani.
dec. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/70 anonim ***** válasza:
11%
17:abba a néhány órába akarsz belehalni? Tényleg??
dec. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/70 anonim ***** válasza:
82%
Semennyit, ahogy soha nem is vettem
dec. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/70 he84 ***** válasza:
74%
Soha semennyit nem vettem és nem is fogok soha máskor se. Egyrészt azért nem, mert itt a környéken eléggé hallani másokét, másrészt pedig szegény állatok halálra rémülnek, ha pedig túlzottan megijednek, bajuk is eshet. Bizonyos értelemben a tűzijátékozás és a petárdázás az állatkínzás, teljesen mindegy az, hogy agusztus 20-án, vagy Szilveszterkor, vagy esetleg bármikor máskor. Eléggé szomorú, hogy a többséget ez nem érdekli és csak önző szórakozásnak tarja ezt,... Soha nem szórakozok a a tűzijátékon, meg a petárdázáson, hanem inkább csak elviselem némi haraggal.
dec. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!