Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Milyen tűzijátékokat vesztek...

Milyen tűzijátékokat vesztek idén? Mennyiért?

Figyelt kérdés

Már csak 4 nap piromániások, és eljön a mi napunk! ;D

Holnap kezdődik sokaknak a vásár, ki miket vásárol/vásárolt? Mennyit szántok rá idén?

Nálam idén 35ezerFt-ban állt meg a dolog, Szlovákiából, illetve ismerőstől sikerült jó minőséget viszonylag olcsón beszereznem.

Ti hogy álltok? :D


Állatbarátoknak üzenem, hogy én is imádom az állatokat, de ez az egy nap hagy legyen a miénk, szilveszter csak egy nap van! A kommentek ne erről szóljanak, ha kérhetem. :) Nekem is van egyébként egy németjuhászom, ámult szemekkel nézi, és ugatja a tűzijátékokat :D



2017. dec. 27. 20:35
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
28%
Eladom a lakást, azért kapok úgy 13-14 milliót. Abból fogok venni tűzijátékokat meg rakétákat, és persze feketén petárdát is, abból alsó hangon 20 kg-ot.
2017. dec. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
58%
Én maradok a műtrágyánál. :)
2017. dec. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Jól hangzik, szép műsorod lesz;)
2017. dec. 27. 22:34
 4/20 Nemtudomanevem(sem) ***** válasza:
80%

Az idei taktika, hogy minden szórólapot meg ezek előre, és mindenhonnna azt hozom el, ami épp jó áron van.

Eddig Szlovákiából sikerült szereznem 6db telepet, ebből 5db 20mm 16 lövés, egy pedig 25mm 25 shot. Sikerült továbbá venni általam 38mm-nek ítélt (amúgy nincs ráírva..) airbomb-ot, 9,99€/6db szintén nagyon jó ár érte.

Ezen kívül van 3 féle római gyertya, meg valamennyi játék (füst, földön forgó, ilyenek), meg egy 25mm-és 5db-os rakétacsomag, amit 5€-ért szereztem, ami szerintem szintén nagyon jó ár.

Ha minden jól megy, holnap lesz meg 3db telep a Lidl parkolóból, meg 3 csomag 20mm airbomb, és meg egy csomag római gyertya.

Én ezzel várom az új évet :D

És te, kérdező?

2017. dec. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
52%
Már kinőttem belőle, amióta betiltották a nagy vetőcsöves bombákat már semmi poén nincs benne, csinálni meg nem merek ezekben az időkben, 2 perc alatt feljelentenének.
2017. dec. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Nemtudomanevem(sem), köszi a választ! :D

Jó cuccaid vannak, szép lesz :)

Én ezekkel készültem idén: 4db 16 lövéses 20mm-es telep, 1db 16 lövéses 30mm-es telep, 4 csomag Klasek XXL Thunder, 2 csomag Klasek 37mm-es vetős, 1 csomag Thunder king air bomb, 1 csomag Europyro Color bomb, 1 csomag Mixer rakéta, 1 csomag sikoly

2017. dec. 27. 23:36
 7/20 anonim ***** válasza:
35%

Ha a te németjuhászod szereti nézni, akkor nem értem, hogy az enyém miért viselkedett olyan furcsán, amikor egy ismeretlen tettes 2003.12.31-én délután 4kor, még épphogy szürkültei időben rádobja a petárdát és a kutya sebet kap emiatt.

Biztos az én kutyám volt a félőrült, hogy nem örült ennek és következő télen úgy remegett és maga alá vizelt, majd félelmében a szívroham vitte el, amikor megszólaltak a petárdák.


Világos. Mindent megmagyaráztál.

Eddig azt hittem, hogy a kutyám valóban fél, de te felvilágosítottad, ehhez neked jogod van és különben is az én kutyám volt az idióta.


Köszi.

2017. dec. 27. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Utolsó, te miről beszélsz?

A petárdát meg a tűzijátékot egyre több retardált keveri össze. Arról nem tehetek, hogy vannak ilyen balf**zok is, akik kutyákra dobálják a petárdákat... Viszont te tehetsz azért, hogyha tudod hogy a kutyád fél a tűzijátékoktól, akkor erre az egy estére behívod a házba, ne adj Isten még figyelsz is rá...

De egyébként gondoltam, hogy lesz egy ilyen rosszkedvű okoskodó is, kelletek. :)

2017. dec. 28. 00:10
 9/20 anonim ***** válasza:
26%

Ott voltam végig mellette a házban és nyugtattam.

De köszönöm, hogy engem teszel felelőssé és nem azt, aki okozta.

2017. dec. 28. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 Nemtudomanevem(sem) ***** válasza:
82%

“vannak ilyen balf**zok is, akik kutyákra dobálják a petárdákat”


Mert ezzel a mondatával kit tesz felelőssé, szerinted? Mert nem téged, az biztos.. Én is állatbarát vagyok, és szerintem mindenki őszintén sajnálja ami a kutyáddal történt, és a normális tűzijátékozók is utálják az ilyen embereket, akik ennyire felelőtlenül használják...

Ja és mi meg nagyon köszönjük, hogy egy kalap alá veszel minket azzal a sok idiótával, akik emberre/állatra dobálják a petárdát. Tényleg, nagyon kedves tőled.


Na mindegy, kérdező, nagyon szép készlet, jó szórakozást hozzá! És az előző válaszomból kimaradt: BUÉK mindenkinek !

2017. dec. 28. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!