Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kaptál már olyan bókot, ami...

Kaptál már olyan bókot, ami nagyon de nagyon feldobott, akár több napon keresztül?

Figyelt kérdés
Kitől kaptad és mi volt az?
dec. 28. 16:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
41%
Ki nem állhatom a szirupos hízelgő bókoló embereket.
dec. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
34%
1+ Nálam azonnal leírta magát az az ember aki hízelgéssel nyit, az élet bármely területén is van. Akár magán, akár munka.
dec. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Azt én is rühellem, de nem erre gondoltam.
dec. 28. 16:19
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Bármelyik alkalom mikor megdicsértek.

Mikor megdicsérnek akkor pár napig az egekben vagyok, annyira örülök. Persze csak akkor mikor látom hogy komolyan gondolta az illető, nem pedig csak szarkasztikusan mondja, esetleg érződik a hangjában hogy dicséretnek szánta, de legszívesebben az ellenkezőjének örülne.

dec. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
50%
Nem szeretem a bókokat, zavarba jövök és irritál, mert nem tudom, milyen szándékkal mondhatják. Így nem is marad meg bennem. Max annyira, hogy ez most mit akart ezzel mondani?
dec. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Van egy távoli rokon, aki egész kamaszkoromban, fiatal felnőtt koromban beszólogatott amiatt, hogy nagyon vékony vagyok. De tényleg, alig volt más témája.


Elkezdtem edzeni, odafigyelni a kajálásomra, magamhoz képest sokat fejlődtem. Összefutottam ezzel a rokonnal, és azzal köszöntött, hogy "Milyen jól nézel ki!".


Tőle különösen jólesett ez. Na jó, ez talán nem bók, hanem dicséret, elismerés.

dec. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Osztálytársam azt mondta, hogy olyan vagyok, mint egy tünde (a gyűrűk urából) ez nagyon jól esett, főleg, hogy ő sosem szokott semmilyen megjegyzést tenni sem a külsőmre sem semmi másra
dec. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
51%

7,

Biztos, hogy a Gyűrűk urára gondolt? Ezt ő mondta? Lehet, hogy a Kiszelre célzott, nem? :D

dec. 29. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Miazhogy!

/Direkt írtam így./

Nem is oly régen valaki azt mondta: "nem is mondtad, hogy ilyen csinos vagy".

Átsiklottam felette, hiszen nem vagyok csinos. De..., valamit elindított bennem és ezért hálás vagyok. Mindegy mi történt..., újra én vagyok, szabad vagyok és reménnyel teli.

dec. 29. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Még soha.
dec. 29. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!