Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hány évesen kezdtél el kopaszo...

Hány évesen kezdtél el kopaszodni?

Figyelt kérdés

dec. 28. 21:20
A kérdező szavazást indított:
24 évesen vagy fiatalabban
25-29 évesen
30-35 évesen
36-45 évesen
46-55 évesen
55 évesnél idősebben
18 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%
Akinek esetleg ez törést okoz az önbizalmában annak csak azt tudom mondani, hogy inkább kopasz legyél magabiztosan mintsem állandóan stresszesen a hajadat igazgatva.
dec. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
49%

1


Ha jól nézel ki akkor teljesen mindegy hogy kopasz vagy vagy sem, de ha nem nézel ki jól, akkor a kopaszság kifejezetten hátrány.

dec. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
#2 én hajjal jól nézek ki, mert el rudom takarni a hatalmas homlokom meg a fura formájú fejem de kopaszon iszonyat ronda lennék (tiniként elég bevállalós voltam hogy kipróbáljam)
dec. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
29 évesen
dec. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
24 évesen kezdtem kopaszodni, és 30 éves koromra már csak oldal maradt hajam. Ősszintén, igen rossz érzés, engem nagyon zavart. Így elmentem egy orvoshoz aki hajbeültetéssel foglalkozik. Minden kérdésemre választ kaptam, és 2024 március végén megyek hajbeültetésre. Megközelítőleg 5000 hajszálat ültetnek be, a sajátomat, és nem másét. Ez 1 millió forint felett lesz.
dec. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
46%
45 évesen még nem kezdtem kopaszodni, de sajnos őszülni egy picikét igen.
dec. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

#5 be lehet más haját is ültetni ?!

Erről még nem is hallottam.

dec. 28. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen, másemberek haját is belehet ültetni, de ezt az eljárást, csak akkor szokták igénybe venni az orvosok, ha a kopaszodó embernek, már egyáltalán nincsen haja. Nem csak hajbeültetéssel foglalkoznak, ha nem az ősz hajszálakat is teljesen meg tudják szüntetni, de még férfiak szakállát is rendbe tudják hozni. Szakáll beültetés, vagy az őszszakáll visszafordítása.

Ha valakit érdekel olvassa el.


[link]


[link]


[link]

dec. 28. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

22 évesen kezdtem kopaszodni elég durván... Szerencsére rátaláltam a minoxidilre, és sikerült megmenteni a hajamat. Visszanőtt a kihullott rész (nem haltak el a hajhagymák). Sajnos évekkel később megint megindult a kopaszodás. Hiába kenegetem a fejem minoxidillel, már nem annyira hatásos.

Hajbeültetés lesz ebből.

dec. 29. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
46%

Pár ősz hajszálam van,de ennyi. Kopaszodás pedig egyáltalán nincs:) Családi gének lehetnek,mert egyetlen férfi felmenőm,egyik ágon sem volt kopasz,sem ősz.


55 F

dec. 29. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!