Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A magyar férfiak miért kopaszo...

A magyar férfiak miért kopaszodnak olyan korán? Nagyon szembetűnik nekem és sok ismerősömnek. Főleg a sötét hajú, kicsit mongoloid beütésű honfitársakon figyelhető meg.

Figyelt kérdés
2014. márc. 25. 06:13
 1/4 anonim ***** válasza:
23 vagyok és eléggé kopaszodok már és rendesen őszül is, ezért nullás géppel vágatom a hajamat, engem is érdekelne a téma
2014. márc. 25. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
28%
pont azért, amiért a magyar nők híznak.
2014. márc. 25. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Genetikai okokból.
2014. márc. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A genetika olyan mint régen a bűnösnek mentségként a társadalom ,rá lehetett mindent kenni . Nézzük összehasonlítással az ügyet . A nők havonta tisztulnak frissülnek . A szexel nagyon sok stressz távozik belőlük . Mi meg tudjuk miként zajlik nálunk egy spricc és cső . Mi reszelgetjük a fullánkot , ők csábítanak ha tettszik valaki és akcióznak Mi zabálunk sokat sokszor , ők inkább csemegéznek .Mi gyúróport is kiegészítőket is tolunk ők nem annyira .Ők sírnak ha zavarja őket valami és megkönnyebülnek, mi üvöltünk és dühöngünk és utána kattogunk . Ásványi anyag és vízhiány is okozhatja gyulladt szervek rossz fogak , pszihés zavarok , . Összetett dolog , inkább a körszakállam hullana ki meg a hónalj kutyám .
2014. júl. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!