Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha egy 150-60 cm pasi ki...

Ha egy 150-60 cm pasi ki gyúrja magát számít valamit férfiasabb lesz?

Figyelt kérdés
dec. 30. 18:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%
Az izmoktól önmagában sztem senki sem lesz férfiasabb. Fellépés, megjelenés, viselkedés számít.
dec. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
17%

Én 160cm vagyok, de szerintem 150cm-es nem létezik.

Még lányoknál is ritka.

dec. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Inkabb ne hizzon el az a lenyeg. A viselkedes, stilus, kisugarzas, egzisztencia, jovokep tobbet jelent.
dec. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az első válaszolóval, az izomtól még senki sem lesz férfiasabb, sőt ha ennyire alacsony vagy és emellett gyúrod magad Schwarzenegger-ré akkor kicsit vicces is lehet az összkép.

Ne értsd félre ha megmaradsz egy arányos sportos alkatnál az jól néz ki az alacsonyabb férfiaknál is, simán vonzó lehetsz a nőknek, csak a lényeg hogy ne gyúrd túl magad.

A férfiasság meg szerintem inkább a viselkedésben, jellemben mutatkozik meg, nem a külsőségben.

dec. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
66%
Ami sokat számít, és nem említették, a helyes testtartás. Bármilyen termetnél. Kérd gyógytornász segítségét, ha szükséges.
dec. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem számít, ha van izom, szemben egy cingárral. Volt olyan srác, aki udvarolt nekem annó, és részben ez miatt sem tudtam rá pasiként nézni...folyton úgy éreztem, jogy simán fel tudnám borítani, ha arról lenne szó. Ne legyünk már álszentek!
dec. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
53%
6. Te meg ne általánosíts, másnak meg lehet a vékonyak tetszenek vagy éppen a mackós testalkat! Szerencsére az emberek nem egyformák.
dec. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
0%

Igen, nyilván! FérfiasABB lesz. Persze kérdés, hogy mihez képest.

De az nem egyik napról a másikra megy. Doppingszerek nélkül olyan lassú a folyamat (főleg ha fogyni is kell), hogy ha sikerül akkor már eleve a bejárt úttól is kiférfiasodik.


A nőknek "könnyű", pár hónap alatt bomba testük lesz a konditeremben. De velünk szemben kicsit komolyabbak az elvárások

dec. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
48%

Igen, én bírom az olyan pasikat, bejönnek. Nekem pl Sztanò György is bejön, pedig csak 126 cm.

Jelenlegi pasim is alacsonyabb nálam.

Nem feltétel nyilván, de nálam nem akadály, ha egy pasi alacsonyabb. Életem első csòkja egy olyan pasival történt, aki jól ki volt gyúrva, de 160 cm volt. Én 170 cm vagyok nőként.

dec. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
83%

160 cm az egyik férfi kollégám, és gyúr.

Mivel alacsony, rövid végtagokkal, jobban meglátszik az eredmény, de ruhában (főleg télen) azt mondanád rá, hogy kisgömböc. Pólóban, rövidnadrágban látszik az izom, de messziről nézve, vagy hosszú ujjú ruhákban ducinak tűnik.

dec. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!