Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az ha valami botrány...

Miért van az ha valami botrány történik veled felmész Tiktok live ba sírni aztán csodálkozol ha kapsz beszólást?

Figyelt kérdés
Láttam már ilyet szerintem az ilyen dolgok nem odavalók így akkor nem kapna az illető beszólást se de a nézettség meg kell persze szánalmas így viselkedni.
dec. 31. 10:40
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nem csinálok ilyet
dec. 31. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A tiktok az emberiség szégyenfoltja. Mármint én is szoktam használni, és nem is azzal van baj, ha valaki használja, hanem azzal, hogy milyen szintű trash tartalom van rajta.. (Gondolok itt a rengeteg csalóra, vagy ilyen elmebeteg emberekre..)
dec. 31. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 dávid a mongol ***** válasza:
100%
Szekunder szégyenérzetem támad amikor látok ilyeneket. Alapvetően egy normális embert nem érdekel a mások magánélete. Azt meg, hogy még valaki pityeregjen mások képébe, hogy megsajnálják teljesen felesleges egy olyan helyen, amit a kínaiakon kívül :D teljesen idegen emberek bámulnak a képernyő túloldalán. Ha valakinek problémája van azt rendezze le a magánügyeként, ne pedig ossza meg az élete minden részét mindenkivel és adja el a lelkét egy pár rózsáért.
dec. 31. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
71%

Én pl azt sem tudom, hogy kell liveolni a Tiktokon. Van regisztrációm, néhány témát követek, de ennyiben meg is áll a téma.


Amúgy azt vallom, hogy egyet nem érteni szabad, nem tilos.

Tehát pl az ilyen facebookos "ha nem tetszik a posztom, tekerj tovább"-okkal sem értek egyet. Ilyen nincs, hogy csak ajnározni szabad.


Ám sokat elárul az egyet nem értő emberekről, hogy milyen stílusban teszi.


A "beszólás" az nem éppen kulturált és udvarias módja az egyet nem értés témájának. Sosem értem, hogy miért kell egymást bántani.


Ahol moderátor vagyok ott erősen irtom tűzzel vassal a bántó, megalázó, oltogató kommenteket. Sosem aza baj, hogy nem ért egyet valaki, de az ilyen beszólogatós, alázó, gyalázó, sértegető, bántó dolgokat nem engedem és nem is engedném sehol.

dec. 31. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ha van ezer követőd akkor liveolhatsz.
dec. 31. 11:27
 6/10 A kérdező kommentje:
Helyes jól teszed.
dec. 31. 11:28
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg azoktól, akik ezt teszik, hogy miért teszik.
dec. 31. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Oké
dec. 31. 11:33
 9/10 anonim ***** válasza:

Azért jutott eszembe, hogy tőlük kellene megkérdezni, mert a kérdés nekik szól, de kevés az esély rá, hogy akik ezt teszik Tiktok-on, olvassák ezt a kérdést és megválaszolják.

Így csak a többiek tudják megválaszolni a kérdést, akik feltételezésekre vannak utalva.

dec. 31. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

TikTok-om sincs, de látom nem maradok le sokról :D

Ez elég gáz egy viselkedés mondjuk, ha ilyent látnék (amire az előző mondat miatt is elég kicsi esély van), akkor helyettük is szégyellném az egészet. De ezzel a mutatvánnyal is elérik a céljukat: lesz egy kis nézettség, interakciók, meg, ha kicsit is híres az illető, jönnek majd erről a cikkek és beszélni kezdenek róla az emberek. Szóval megkapják, amit akarnak: a figyelmet.

dec. 31. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!