Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez a Varga Viktor hogy tud...

Ez a Varga Viktor hogy tud ilyen laza, bohóckodós életet élni miközben le se sz**ja, hogy az árvíz elvitte a házát?

Figyelt kérdés

[link]


Én már sírógörcsöt kaptam volna meg a vonatot keresném, hogy eléugorjak, ha tönkremegy életem munkája, ő meg a vízbe ülve papol meghitten, meg a többi videóban is bohóckodik jurtában és kisgatyában csónakázik.


Én meg szopok az irodában napi 9 órát full stresszesen miközben egy rossz mozdulat és mehetek jobb esetben az utcára, rosszabb esetben börtönbe.


Mit tegyek, hogy nekem is ilyen laza, bohém gondtalan életem legyen és ne legyek kiszolgáltatott?



jan. 1. 13:17
 1/10 anonim ***** válasza:
78%
Biztos anyagi háttér, kapcsolatok, drogok.
jan. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Akasztófahumor. Nagyon hasznos, ugyanis jót tesz, ha nem akarsz a vonat elé ugrani minden egyes döccenőnél, hanem kitartasz, és továbbmész.
jan. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
házat újra lehet építeni. Amennyiért te az irodában rohadsz napi 9 órát, azt ő megkeresi egy szponzorált bejegyzésből.
jan. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Mert te még ezen a szinten vagy.

Nem vagy rosszabb, jobb sem. Más vagy.

Én azt gondolom, hogy ő nem feltétlenül egy házat gondol élete munkájának. Sokkal inkább a saját magába fektetett időt, a személyisége alakulását. Te nem, ezért nem tudsz kapcsolódni a reakciójához.

Én meg nem tudnék a tiédhez, nem keresnék vonatot. Keresném inkább a lehetőséget, a megoldást, hogy minél előbb új tető legyen a fejem felett. Ez látod már egy harmadik nézőpont.

jan. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
4. vagyok, persze nem ismerem őt, gondolhatja azt is, hogy neki ez nem tétel, mert van pénze újra. Na ez meg megint egy negyedik nézőpont. Fogadjuk el egymást. Rád nézve ő nem kártékony, nem ismered. Ne vele foglalkozz.
jan. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Milyen munka az, ahol egy rossz mozdulat miatt mehetsz a börtönbe? Ráadásul irodai? Ezt így hirtelen el nem tudom képzelni. Mindenhol igyekeznek mindent többszörösen biztosítani, hogy emberi hiba miatt ne történjen baleset. Az utcára sem kerül az ember egy rossz mozdulat miatt, akármi is az a hiba, először felülvizsgálják, mi a kár vagy esetleg emberi sérülés, szándékos volt-e, sokadszorra fordult-e elő. És még ha elbocsátanak is, a béredet kifizetik, van álláskeresők támogatása, tudsz keresni másik munkát.


Általában olyan helyeken van azonnali kirúgás, ahol droid munkát végeznek, bármikor vesznek fel új embert, de azok nem is nagy felelősséggel járó munkák.


Szóval ezt a stresszelő nézőpontot kéne leépítened magadban. Spórolj pénzt, hogy legyen tartalékod, mindig legyen B terved gond esetén, és a megoldást kell keresni.

jan. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem mondom, hogy azonosulni tudnék a világnézetével meg az életstílusával, de te meg befásult, és megkeseredett vagy. Jókora irigységgel, és gyűlölettel fűszerezve.


Az, hogy ki hogyan dolgoz fel egy veszteséget, egyén kérdése. Azzal, ha vonatnak mész, mennyivel vagy előbbre? Semennyivel. Ráadásul azzal még az esetleges szeretteidnek, barátaidnak is fájdalmaz okozol. Az elkeseredettséget egy hasonló helyzetben teljesen megértem, én is biztos, hogy sírógörcsöt kapnék hasonló helyzetben, de ettől függetlenül nem mindegy, hogy az ember hogy áll hozzá: el akarja dobni azt is, ami megmaradt, vagy azon igyekszik, hogy újraépítse az életét?


A másik dolog: az, hogy ki mit gondol, mit hogyan él meg, nem szükségszerűen egyezik azzal, amit a nyilvánosság előtt mutat. A jó tartalomkészítő egyik ismérve, hogy képes eldönteni, hogy mi az, ami a nyilvánosság elé kerülhet, és mi az, ami jobb, ha nem.


"Én meg szopok az irodában napi 9 órát"

Ennek meg semmi köze Varga Viktorhoz. Attól, hogy neked nem sikerült egy vállalható életstílust kialakítanod, még nem kötelező, hogy másnak is rossz legyen. Tessék azon dolgozni, hogy ebből az utált munkakörből ki tudj szakadni! Sokkal többre megy az ember, ha siránkozás helyett a változáson dolgozik.


"miközben egy rossz mozdulat és mehetek jobb esetben az utcára, rosszabb esetben börtönbe"

Erre meg azt mondom, hogy a kockázatos, és kiemelt felelősséggel járó munka sem való mindenkinek. Ami persze egyáltalán nem szégyen. Akkor olyan munkát kell vállalni, amiben egy hiba nem követel emberéleteket, vagy sokmilliós károkat. (Mert azért lássuk reálisan a dolgokat: ha pl. a boltban a csemegepultos 10 helyett 20 deka párizsit szel le nekem, attól nem fog sem börtönbe kerülni, és hacsak nem ez már a többszázadik ilyen esete az évben, akkor még az állása sem kerül veszélybe.) Meg kell találni azt a munkakört, ami passzol a tudásodhoz és a személyiségedhez, és abban kell érvényesülni. Annak semmi értelme, ha te folyamatosan stresszben, meg rettegésben élsz.


"Mit tegyek, hogy nekem is ilyen laza, bohém gondtalan életem legyen és ne legyek kiszolgáltatott?"

Olyan pénzkereseti lehetőséget kell keresned, amiben örömödet leled, és ahol relatíve alacsony a felelősségvállalás szintje.

Illetőleg a személyiségeden is kellene dolgozni.

jan. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

"Olyan pénzkereseti lehetőséget kell keresned, amiben örömödet leled, és ahol relatíve alacsony a felelősségvállalás szintje."


Tudsz mondani ilyenekre példát?

jan. 1. 16:50
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Azt hogyan tudná neked bárki megmondani, hogy te miben leled örömöd?

Saját példámon azt tudom mondani, hogy az én ügyfeles melóm ilyen: szórakoztatnak az ügyfelek mókás elírásai, érdekesnek tartom, hogy belelátok egy külföldi ország mindennapjaiba olyan szinten, amit a suliban nem tanítanak, a filmekben meg idealizálnak, viszont mivel alkalmazott vagyok, ha legeslegrosszabb esetben rosszat írok neki és beperel, akkor sem full az én anyagi felelősségem az ügyvédi költség pl.

jan. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Szolovjov ***** válasza:
Szerintem tuti van neki másik lakhelye, mert akinek árterületen van a háza, annak biztos hogy el fogja önteni a víz. A kérdés csak a mikor. Ezekre biztosítást sem kötnek. Szerintem ezért nem fáj a feje.
jan. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!