Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy internetes zaklató szociop...

Egy internetes zaklató szociopata?

Figyelt kérdés

2022. máj. 17. 19:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlen...
2022. máj. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem minden esetben, több jelének kell lenni annak, hogy ez totál egyértelmű legyen.
2022. máj. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez érdekes kérdés. Nekem is volt olyan időszakom, amikor magányosságomban egy emberben találtam barátot, akivel nem is voltunk olyan kapcsolatban, és belékapaszkodtam, de az ő szemszögéből ez zaklatás volt, elmenekült és utólag én ks fogom a fejemet.


Nekem voltak az őszi hidegfrontok alatt ilyen időszakaim, amikor én nem is én vagyok.

2022. máj. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha úgy nézzük, én is mondhatni zaklattam egy lányt, mikor 14 éves voltam. Semmi durva, de azóta is ég a fejemen a bőr, vagy az arcomon(?)
2022. máj. 18. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem hinném, hogy egy szóval lehetne jellemezni, egy összetett helyzetet. "A szetbaszomkuurvanydagyonverlek" az lehet hogy szociopata elmebeteg is.

De aki napi 10 szerelmes üzenetet küld éveken át. :))) Az valószinűleg más tipusu elmebeteg.

2022. máj. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!