Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi lehet ennyire vonzó ebben...

Mi lehet ennyire vonzó ebben az emberben?

Figyelt kérdés
A barátnőmnek van egy fiú barátja, akit rég óta ismer, és egyszerűen odavan érte, főleg mostanában, de nem is értem miért. Külsőleg szerintem nem egy álompali, bár kinek mi lehet az, én nem tudom, alacsonyabb nálam vasággyal lehet 60kg kb, nem is egy férfias jelenség na mindegy. De belsőleg meg főleg borzalmas, mindenkit ócsárol, valami nagyon bicskanyitogató stílusa van, humortalan viccei, mindenkit kihasznál, a barátnőjét mások előtt alázza stb. És mostanában sülve főve együtt van a barátnőmmel, még előttem is összesúgnak, elvonulnak, fogdossák egymást, úgy beszélnek egymással ahogy én soha nem mernék. Elvileg nagy csajozógép az ember, szerintem egyszer csak befog próbálkozni, bár elvileg a több év alatt nem tette, és a barátnőm azt mondja nem jön be neki. Mivel tudnám kiabránditani ebből az emberből, úgy hogy kb. minden aljasságáról tud? Meg miért kell ilyen ember bárkinek is mégcsak barátnak is?

jan. 2. 00:47
 1/4 anonim ***** válasza:
74%

Ne avatkozz bele mások életébe, intim szférájába.


A saját életeddel foglalkozz.

jan. 2. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
48%
Gondolom gazdag a csávó, akkor meg nem fogod tudni kiábrándítani belőle. Esetleg a tróger stílusa, a gátlástalansága jön be neki, ezek a pasik a menők manapság a nők körében, nem visszafogott, intelligens emberek.
jan. 2. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Pontosítunk, barátnő, mint lány vagy és ő a barátnőd, vagy fiú vagy és jártok barátnőd?

Ha barát barátnő, akkor ne szólj bele.

jan. 2. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

A páromról van szó igen, ezért is zavar hogy egy másik sráccal ilyen a viszonya.

És nem gazdag egyébként, általában egy vasa sincs, úgy szokott másoktól kölcsön kéregetni.

jan. 2. 01:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!