Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Újévi köszöntőt kűldtem nem...

Újévi köszöntőt kűldtem nem sokkal éjfél után a messengeren, mai napig sem válaszolt, jól tettem, hogy visszavontam az üzenetet? Nem is nézte meg 😓

Figyelt kérdés
jan. 2. 13:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Én csak most kezdtem el rá valaszolgatni, eddig nem volt időm mert fárad voltam, munka is volt szóval minden is összejött. 😒
jan. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Jól tetted.
jan. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Semmi értelme visszavonni, így csak látja majd, hogy besértődtél, kissé szánalmas.
jan. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én nem vontam volna vissza.

Simán benne van a pakliban, hogy elsején éjfél után nem ült neki válaszolni a köszöntéseknek (gondolom mástól is kapott), aztán aludt egész délelőtt, délután lógott a haverokkal, ma meg melózik.

Ha bemegy messengerre is csak azért teszi, hogy akikkel napi szinten kommunikál ott, azoknak írjon.

Aztán majd amikor lesz egy 15 perce szabadon, akkor egyesével visszaírna.


Ha meg így sem reagálna akkor meg miért te érezd magad rosszul?

jan. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Jól tetted.
jan. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Elég gyerekes.

Én is ma viszonoztam a köszöntéseket, de nálad ez gyerekes hiszti, hiszen nem face, messenger függő mindenki.

tudod van való életünk.

jan. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!