Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ha az űrlap kitöltésének...

Ha az űrlap kitöltésének határideje 2023. augusztus 1. akkor tegnap éjfél előtt tíz perccel még időben voltam, vagy kicsúsztam a határidőből?

Figyelt kérdés

Tanulmányaimmal kapcsolatos dolog (ismerősök felismernének, ha konkrétan megnevezném), űrlapon kellett visszajelezni, hogy részt akarok-e venni az adott dologban. Én nagyon nagy dilemmában voltam, és eléggé az utolsó pillanatra hagytam.

A tájékoztató emailben az állt, hogy "A kitöltés határideje: 2023. augusztus 1. (kedd) ". Ez azt jelenti, hogy tegnap még időben voltam, vagy még tegnapelőtt kellett volna?


2023. aug. 2. 14:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Tegnap még időben voltál.
2023. aug. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Klassz. :)
2023. aug. 2. 14:52
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Amikor csak dátumban adják meg a határidőt, az aznap éjfélig érvényes. Ha órában, akkor a megadott idő után nem érvényes (pl. aug. 1. 15 óra esetén 15:10-kor már lekésted).
2023. aug. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!