Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A fekete emberek átlagosan...

A fekete emberek átlagosan butábbak?

Figyelt kérdés

jan. 5. 11:36
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
74%
20, amit írsz, annak semmi köze a témához, de még ahhoz a válaszhoz sem, amire reagáltál.
jan. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
100%

#20

"Churchill állit érdekes dolgokat idézik aranyköpéseit"

Ez bizonyítja a legjobban az inkompetenciádat. Churchill leggyakrabban idézett idézete nem az övé, hanem Goebbels-é és ő terjesztette el Churchill-ről.

jan. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
0%
21# Kezd újra az elemit tölts ki pár IQ tesztet , mert hiányossagokkal az idióták sorát bővíted .
jan. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
0%
22# Minden bizonnyal a történészek életrajzkutatók a Spektrum History channel annyira birka mint te és tévinformaciókat sugároz . Érthető reakció a buta mellédumál ezzel tereli a tudatlanságát .
jan. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek pár negrót,a segédmunkástól a gyerekorvosig, és nem mondanám, hogy butábbak lennének az átlagfehérnél. Ahogy az átlagjapán sem okosabb.
jan. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
100%

Én Pécsre jártam orvosira. 50-en kezdtük az évet, volt egy full fekete afrikai srác és egy erősebben barna Izraeli.

Magyar szakra vették fel őket, 3 hónapos magyar nyelv gyorstalpalón vettek részt, amikor megtudták, hogy felvették őket.

Magyarul nyomták le mindketten a képzést, csúszás nélkül. Az egyik srác bukdácsolva, a másik kitűnő eredménnyel.


Nekem hivatalos személyes mérésen 140-es iq-m van, minimális tanulással jutottam be az orvosira ösztöndíjas képzésbe. (Emelt kémia nagy falat volt, egy év magántanár, de a többi nem volt megterhelő). Többször buktam, és végül az anatómia szigorlaton 6. vizsgaalkalmon sem engedtek át, így kibuktam. (Fehér vagyok)


Emellett anyanyelvi szinten sem beszélek a magyaron kívül semmi mást.


Nem tudom, hogy butábbak-e nálam, de szorgalmasabbak az fix. Általánosítani ezt nem lehet, az hogy okos-e valaki, relatív nagyon. Mindenki másban jobb.

jan. 6. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

Ez nem kérdés

Igen

jan. 6. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
82%
Én beszéltem sötét bőrűekkel, csúnyán éltek de intelligensebb dolgokat mondtak mint egy fehér. Az élettapasztalat, még ha olyan is. :)
jan. 6. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Áh, remek hogy ebben a kategóriában is megvan a széljobber tombolás. Karlengetőim, mivel lételemetek a valóságtagadás, adjátok fel, úgy sincs igazatok.
jan. 6. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 Szolovjov ***** válasza:
47%
Igen. Tudományosan is bizonyított, hogy az intelligenciájuk és az agytérfogatuk is kisebb. Átalagosan persze. De ez nem azt jelenti hogy nincs köztük is okos, csak az arányok sokkal rosszabak.
jan. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!