Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért csinálják ezt az emberek?

Miért csinálják ezt az emberek?

Figyelt kérdés

Egy barátnőm ide a gyakorira feltett egy elég kényes kérdést, mert a szüleivel nem és igazából csak velem tudja megbeszélni ezt és kíváncsi volt, hogy így névtelenül mit gondolnak az emberek erről. Voltak persze értelmes kommentek, de voltak olyan tapló emberek, akik privát üzenetben mondták neki, hogy "Majd ő velük más lesz a dolog és élvezni fogod, lassan fogom kezdeni" Mi a f**? Elmondtam neki, hogy nem volt jó ötlet ide a gyakorira kitenni a kérdést. Az illetőket pedig tiltsa le.


Nem értem, hogy miért ilyenek az emberek, tanácsot kért erre azt kapta, hogy kanos férfiak ráírnak. Ez normális?



jan. 8. 10:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális, de általános. Sajnos.
jan. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Itt ha nem írtam ki a válaszom végére, hogy /F akkor automatikusan kaptam a sablon akarok-e ismerkedni szövegeket, többnyire ugyanattól a marék embertől. Vannak itt értelmes emberek is, de nagyon soknak ki tudnék nézni lámpavasat.
jan. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez az anonimitás és oldal működéséből fakadó jelenség: névtelenül, következmények nélkül (privátban még inkább) bármit leírhatsz bárkinek.

Évek óta jönnek fel ilyen kérdések a privátban zaklatásról és hogy miért nem lehet megcsinálni, hogy letiltsd az üzenetek fogadását globálisan, de nem történt semmi és nyilván ezután sem fog. Annyit lehet csinálni, hogy megnyitod olvasás nélkül őket, majd törlöd.

jan. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Shaddark ***** válasza:
88%

Szerintem jó ötlet volt, érdemes lehet bizonytalanság esetén több szempontból is megvizsgálni dolgokat.

A baromságokat ignorálni kell, ha egy ismeretlen idióta írása meg tudja érinteni bármilyen szinten azzal dolga van akkor, fejleszteni kell az önbecsülését hogy eljusson arra a szintre hogy semmilyen módon ne legyen ennek hatása rá. Magasabb önismerettel, ezáltal nagyobb magabiztossággal lehetetlen hogy valaki egy barom szavára adjon bármilyen érzelmi reakciót is. Max. egy szemöldök ráncolást, hogy ilyen alja lények is élnek köztünk.

jan. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
92%
Szerinted csak itt a Gy.k.-n van ez a jelenség? Az internet elég tág.
jan. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
69%
Magadat nem félted?
jan. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Vannak, akik eleve ilyenek a valóéletben is, olyanok pedig még többen, akik ennyire felbátorodnak az anonimitásnak köszönhetően. Ők ennyire kétségbeesetten keresnek maguknak valakit, bár lehet, trollok is voltak köztük. Viszont hihetetlenül gyakori egy jelenség, pedig messze van a normálistól.


Most, az ünnepek idején, 1 tagtól én is kaptam valami 4-5 sablon üzenetet, mindben ugyanaz állt, csak más-más kérdés alatt talált rám. A slusszpoén, hogy egyik válaszomban sem utaltam, még egy kicsit sem, arra, hogy nekem ilyen... társaságra lenne szükségem.


Szerintem sem volt az rossz ötlet, hogy ide írt ki kérdést. Sajnos sok a frusztrált tag, de akadnak azért normálisok is, akik szívesen írnak rendes válaszokat. Meg jobb is, ha több ember lát rá a problémára, mert ott biztosan születnek hasznos gondolatok, tanácsok.

jan. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Alap szabály.

Ha kiír egy kérdést, ne nyissa meg a privát üzeneteket, mert sajnos sok itt az élettelen, szexuálisan kielégítetlen férfi.

Én pasi vagyok, de nem lenne pofám privátban zaklatni mást.

Max kommentben segítek, de ez nem társkereső oldal, szóval meg se nyissa, azonnal törölje a privát üziket.

Eskü, én szégyellem magam, a fajtársaim miatt, hogy semmi tartásuk nincs.

jan. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!