Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Volt olyan játék, vagy tárgy,...

Volt olyan játék, vagy tárgy, amire gyerekként nagyon vágytatok?

Figyelt kérdés
Nekem volt egy porsche matcbox, amire nagyon sokáig vágytam.

jan. 9. 21:50
1 2
 1/17 Metionin ***** válasza:
89%
Legóra.
jan. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Az óvodában volt egy kinyithatós fából készült játék ház, amiben a berendezések is külön ki voltak dolgozva. Na arra nagyon vágytam.. meg persze a várostérképes szőnyegre :D
jan. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

-Hófehérke Barbie a Hófehérke házával (szomszédomnak volt)

-Emeletes Barbie ház

-Ezt nem tudom, hogy valahol kapható-e, vagy akkor lehetett-e kapni, de szerettem volna: Spongya Bob figurák a berendezett házaikkal, ugyanúgy a Halott Menyasszony figurák a berendezett házzal, helyszínekkel :D

jan. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Metionin ***** válasza:
85%
3. Most, hogy mondod, egy Morticia Addams barbit szarrá adtam volna. Ő volt a példaképem :D (mindjárt ráguglizok, hogy létezik-e egyáltalán ilyen baba).
jan. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is a legó, mint az #1-nek. Az egész óvoda - iskola alsó úgy telt, hogy mindenkinek volt otthon, csak nekem nem. Nekem soha nem vettek, teljesen kimaradt az egész gyerekkoromból, mert nem volt pénzünk rá.


De nem baj, a kisfiamnak venni fogok jó sokat, ha eljön az ideje (még pici hozzá), és együtt fogunk majd legózni. :)

jan. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egy távirányítós kisautó.

A kisfiam ovis korában kapott ajándékba, de nem tőlünk. Feleségem kicsit nézett, mikor diszkréten elmondtam neki, ezek mennyibe kerülnek. Mondtam, hogy gyerekkoromban is drága volt, azért is nem volt nekünk. Most persze már nem hoz lázba, annak örülök, hogy ő örömmel játszik vele.

jan. 9. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
BMX és számítógép. Én a 80-as 90-es években voltam gyerek.
jan. 9. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
A világító talpú cipőre. Eléggé csórók voltak a szüleim (nem hibáztatom őket, a huszas éveim elején magam alig tudtam eltartani, nem, hogy még gyerekeket, ők meg bevállaltak), sosem volt lépésre világító cipőm, mint a többieknek, mindig arra mentek rá, hogy legyen egy kényelmes sportcipőm meg egy hótaposóm, és legyen olcsó, úgyis gyorsan kinövöm. Felnőttként rendeltem magamnak egy futócipőt, aminek villog a talpa, ha rálépek. Mai napig nem untam meg. Ha láttok egy felnőtt nőt világító talpú cipőben futni, akkor jobb, ha tudjátok, hogy én vagyok, és épp a legjobb életem élem.
jan. 9. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Menyasszony barbira
jan. 10. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Tamagocsi. Soha nem kaptam, pedig mindenkinek volt :(
jan. 10. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!