Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 170cm és 160cm ket ferfi...

170cm és 160cm ket ferfi kozott nagy kulonbsegnek szamit a szemetekben?

Figyelt kérdés
Vekonyak ugyanugy.

jan. 9. 23:53
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
21 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
37%

170 cm vagyok, nyilvan számít, hogy alacsonyabb-e nálam...

De a 170-180 is nagy különbség, párként egy 170 cm nekem nagyon alacsony lenne, a 180 cm pedig már belefér 🙂

Főleg, hogy szeretek néha magassarkút is hordani...

jan. 10. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
nem parvalasztaskent tettem ki csak kivancsi voltam de koszi a valaszt
jan. 10. 00:08
 3/15 anonim ***** válasza:
33%
A 160 már törpe, a 170 kb átlag
jan. 10. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

[link]


Es igy? Szerintem az atlag ahogy metrokon utazok meg utcan nalam sokan ha nem mindenki magasabb (en vagyok 170, nem vagyok meleg sem ha ez felmerul es nem csajrol van szo), ezen a chart-on mert lehet latni, hogy vannak 178 - 185 meg 188


Direkt kevertem ossze a sorrendet. En akkora kulonbseget nem latok.

jan. 10. 00:23
 5/15 anonim ***** válasza:
53%

1. vagyok, én sem feltétlen párként írtam, azt csak megemlítettem. De őszintén bevallom, hogy nehezen tudok komolyan venni egy ilyen alacsony pasit.

Ráadásul volt pár ekkora ismerősöm, és durva kisebbségi komplexusuk volt, ami nem volt megnyerő.

jan. 10. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
En nem ertem miert van nekik. Rengeteg politikus, hatalmas vezetok putyin, hitler, orban, zeneszek akik hiresek, influencerek mind kb. 168 - 170 cm, persze tobbnyire 178 - 185 koruliek ha jol becsulom. De nekem az nem szamit csak ez a ketto.
jan. 10. 00:28
 7/15 anonim ***** válasza:
56%
a 160 centi és a 170 centi is hatalmasnak számít különbségben két férfi között, olyannyira hogy igazán ritkaság ekkora különbség. Az egyik 60 centis törpe, a másik 230 centis óriás.
jan. 10. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
64%
Nekem nem. Nem magasság alapján ítélek.
jan. 10. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Igazából így számokban beszélve "súlyosabbnak" tűnik a különbség, mint élőben. Mármint élőben is persze látszik az, hogy van magasságkülönbség, viszont az a 10 centi így elmondva olyan soknak tűnik, de ha élőben látod a 10 centi különbséget, akkor szerintem az nem annyira brutális. Most ezt lehet bután fogalmaztam meg, de igazából szerintem élőben az ilyen 10 centi különbségek nem annyira szembetűnőek. Mármint, amikor pl. egy 190 centis férfinek 150 centis barátnője van, akkor ott nyilván nem tudod nem észrevenni, hogy milyen nagy a különbség, de a 10 centi az így az "elmegy" kategória, legalábbis az én szememben.
jan. 10. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem hatalmas a különbség, mert a nők többsége (tippre) 160 és 170 között van, tehát, ha 160 vagy, akkor a nők többsége magasabb nálad, ha 170, akkor a női többségnél legalább magasabb vagy, bár az is alacsony és a férfi legyen már magasabb a nőknél. Ezt a társadalom verte belém és egyszerűen nem tudok rajta túllépni, de tudom, hogy az utóbbi években nem illik már ilyeneket kijelenteni.
jan. 10. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!