Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miert van ekkora kulonbseg...

Miert van ekkora kulonbseg akozott, hogy milyen vagyok valojaban es milyennek latnak az emberek?

Figyelt kérdés
uj kornyezetbe kerultem egy eve..barkivel beszelek ugyanazt allitja: optimista es nagyon pozitiv kisugarzas..valojaban pesszimista vagyok es magamba fordulo..
2015. júl. 3. 14:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Két oka lehet. Kifelé színészkedsz és nem magad adod. Vagy a másik: rosszul ítéled meg önmagad.

Gondolkodj el, hogy mindig őszinte vagy-e a kívülállók felé, vagy megjátszod az optimistát.

2015. júl. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hány éves vagy, rólam a gimnáziumban hitték ennek éppen az ellenkezőjét, talán egyes (realista) megjegyzéseim miatt.

Lehet, hogy te is olyan megjegyzéseket teszel, amelyből fals képet alakítanak ki magukban rólad. Vagy neked van pillanatnyilag fals önképed, ez sem lehetetlen.

2015. júl. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!