Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Főleg 16-18 éves lányok...

Főleg 16-18 éves lányok válaszait várom, átlágosan hány barátnőjük van?

Figyelt kérdés

Kösz, ha a kort kiírjátok!

20N



jan. 12. 12:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem 2 van.
jan. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

17 vagyok

#1

jan. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
8
jan. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Pontosítsd a barátnő fogalmát: olyan barátnő, akinek mindent is elmondhatsz vagy olyan barátnő, akivel jóban vagy, beszélgettek, akár össze is jártok, de nem úgy tekintesz rá, mint ha a testvéred lenne.
jan. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem 2 nagyon közeli, legjobb barátnőm van. Rajtuk kívül még van 3 közelebbi, de velük nem olyan mély a kapcsolatom. Őket tekintem barátnőimnek.

18/L

jan. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Voltak akikkel beszélgettem a suliban, meg néha 1-2 emberrel összefutottam vagy suli után elkísértem ide-oda, de legjobb barátnő, akivel mindent megbeszéltem vagy akinek azt mondtam, hogy öt perc múlva találkozzunk az utcán, meg egymásnál lógtunk folyton, sokszor nem igazán volt.

Amikor én ebben a korban voltam, volt 1 lány aki a régi sulimba járt és tartottam vele a kapcsolatot, néha összejártunk, volt 1 lány az osztályból akivel suli után jártunk plázázni, 1 lány akivel néha elmentünk együtt ide-oda, 1 fú akivel néha együtt mentünk haza, beszélgettünk. Énekkaros is voltam és ott is megvolt egy baráti társaság akikkel lógtam, beszélgettünk. Egyesekkel néha szorosabb volt a kapcsolat, máskor nem alakult ez ki.

Magányos nem voltam, de végig éreztem, hogy nincsenek szorosabb baráti kapcsolataim. Ez érződött a kommunikációban is - voltak határok. Például egy gyere ölelgette a barátait és egyszer én is megpróbáltam meglelni és nagyon gyorsan visszautasított. Ezenkíül mindenkinek megvoltak a saját legjobb barátaik. Az iskolában is inkább egyedül ültem, mert nem igazán volt egy fix padtársam kivel egymás mellé ültünk, mert olyan szoros kötelék kialakult volna.

Osztálykiránduláson is a szobabeosztásnál mindig a maradékkal voltam, ergo olyan szobába kerltem be, ahol 2-3 legjobb barátnő volt együtt és szabad volt egy ágy (megjegyzem, ebből sosem volt gond, sosem panaszkodtak azok, akikkel összekerültem).


Ez akkoriban zavart nagyon, mindig azt hittem, hogy ettől rosszabb vagy kevesebb vagyok. De utólag visszagondolva nem volt rossz kamaszorom attól, hogy nem volt 1-2 darab legeslegjobb barátnőm, hanem inkább mindenkivel jóban voltam.

jan. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Van 2 közelebbi,akikkel eléggé szoros a kapcsolatunk,és 2 olyan,akikkel annyira nem,de én őket is barátnőimnek tekintem.


16/L

jan. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!