Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha valaki éppen munkanélküli...

Ha valaki éppen munkanélküli és munkát keres aktívan azt az embert miért kell utálni? Milyen magyar szokás ez? Ja pedig segítséget vagy tanácsot kér az ember akkor semmit se mondanak.

Figyelt kérdés

jan. 14. 17:34
 1/10 Kitana. ***** válasza:
88%
Lehet az a bajuk, hogy túl válogatós vagy. Ami mondjuk nem baj, ha van tartalékod, csak ha tőlük kérsz kölcsön közben, akkor zavarhatja őket. Egyébként nem találkoztam még ilyennel, hogy bárki utált volna egy munkakeresőt.
jan. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Válogatós nem vagyok szerintem. Mert bármit elvállalnék. És kölcsön sem kértem.
jan. 14. 17:38
 3/10 anonim ***** válasza:
Ezt nem vágom...Most téged utál valaki mert munkanélküli vagy? Én is voltam munkanélküli több hónapig de senki nem utált ezért vagy legalább is nem érzékeltem hogy utáltak volna. Ez is az élet része azt annyi. Nem kell ebbe többet belegondolni. Amúgy megha munkanélküli vagy akkor az a munkád hogy munkát keresel folyamatosan. Interjúkra jársz. Ennyi kb az egész. Ha meg tényleg utál valaki ezért akkor nagy ívben kerüld.
jan. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
81%

Van az a kategória, aki beleragadt a régi időkbe és nem érti meg hogy manapság hiába mész be a munkaügyibe, nem valószínű hogy kiközvetítenek és egyből lesz munkád egyik napról a másikra.

A másik kategória meg az, amelyik itt is szokta mondani hogy munka mindig van, és gyűlöl amiért nem mész gyárba folyamatos műszakba, nem akarsz a fstengerben ülni és szenvedni mint ő (avagy dögöljön meg a szomszéd tehene is), hanem törekszel egy olyan helyet találni, ahol többe néznek mint egy biorobot.

jan. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%

Én is tapasztaltam suli után ezt. Olyan tanácsot kaptam a kedves rokontól, hogy menjek kukásnak, mert bármit el kell vállalni. Rengeteget sírtam emiatt a nyomasztás miatt. Majd lett munkám, nem sok fizetésért. Akkor azért szekáltak, mert abból a fizetésből éhen lehet halni, meg miért nem a végzettségemhez kapcsolódó munkám van.

Vannak emberek, akik ebben lelik az örömüket. De egy normális szavuk nincs a másikhoz.

Ne foglalkozz velük... Gondolom ők életükben nem kerestek munkát, azért okoskodnak, hogy mennyire egyszerű találni bármit is.

N

jan. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Én meg vikágéletemben dolgoztam (sulik mellett is)apránként épitgettem a karriert is, talan egyszer volt olyan hogy megszűnt az egyik munkahelyem (megszűnt a cég)es 3 honap mulva lett másik. De amiket en azalatt kaptam..hogy en munkakerulo vagyok, nem akarok dolgozni, biztos drogozok iszok egy link troger senkiházi vagyok, ne segitsen neki senki, mert ilyennek nem is kell.

A saját anyámmal az élen..mikor ő ismerhetne a legjobban hogy messze közöm sincs ahhoz aminek lefestett másoknak.


Azota persze dolgozom a saját anyám meg le van tiltva.

jan. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
*Szoval amikor meg voltam szorulva es ijedve is a saját anyám rúgott belém.
jan. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
5ös ezt jól eltaláltad, mert főleg azok piszkálnak akik életükben nem kerestek állást vagy oylan állásuk van ahová peorotekcioval lettek betéve és kb napi 3 órát kell csak dolgozniuk és abban a 3 órában is csak youtube videókat néznek.
jan. 14. 18:33
 9/10 anonim válasza:
100%

rengeteg negatív beszólást kaptam amikor 20 év után leépítettek szép kis végkielégítéssel és 4 havi végig a munka és bejárás alól felmentett de fizetett felmondási idővel, hogy mi az hogy én a 4 hónap alatt nem keresek azonnal melót, hanem szépen elutaztam 1 hónapra meg 1 hónapot csak úgy pihiztem és a 3. hónapban kezdtem el egyáltalán állást keresni.

Hogy én mit kaptam!! annyi haszna volt hogy egy-két ismerőst elküldtem a halál f***ára na azóta nem beszélnek velem, jobb is.

jan. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

2006 idején kezdődött el leginkább ez a "Mennyé dóóógozni!" pofázás a zemberek részéről.

Hagyd rájuk, a magyar képtelen a logikus gondolkodásra.

jan. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!