Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tényleg vannak, vagy voltak...

Tényleg vannak, vagy voltak olyan szülők, akik azzal büntették a gyereküket, hogy ellenkező neműnek öltöztették, ha rossz volt?

Figyelt kérdés
Tipikusan egy fiút lánynak.

jan. 14. 18:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Én még ilyenről nem hallottam, de amilyen sokféle az emberiség, biztos vannak ilyenek.
jan. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
92%
Én sem hallottam még ilyet.
jan. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez nekem is új. De elég beteg ötletnek tűnik.

Kérdés: csak otthon, vagy úgy kell mennie beöltözve iskolába?

jan. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Akiről hallottam, őt otthon. Iskolában ez rettentő durva lenne. Nem is tudom, milyen gaztettet kellene elkövetni ahhoz, hogy ez legyen a büntetés. De otthonra is nagyon hihetetlennek tartom.
jan. 14. 19:03
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez meg miféle nevelési módszer? Nyilvános megalázás? Mert másra nem jó! Kérdező hol hallottad ezt a képtelenséget?
jan. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
87%
Eleve hogy lehet ezt kivitelezni? Egy gyereket nem lehet rákényszeríteni, hogy vegyen fel egy bizonyos ruhát, ha nem akarja. Plusz van otthon pont olyan méretű lány ruha is?!
jan. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Félek, hogy ez a fajta "nevelési"? módszer hatására ez a gyerek egy agymosott szociopata vagy egy szorongó depressziós lesz...😥
jan. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Metionin ***** válasza:
79%
Anno a környezetemben mindenkinek elég beteg szülei voltak de ilyet még én sem hallottam.
jan. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
90%
Olyat már hallottam, hogy valakinek egy bizonyos ideig harisnyát kellett hordania, ha rossz volt.
jan. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
100%
Ram a nagymamam adott harisnyat rövidnadraggal mindig abba kellett lennem ha nala voltam. Ha mentünk valahova akkor is.. otthonn szines ..ha vendegsegbe barhova feher harisnya.. 12 eves koromig .. kb fiu létemre .. jaes egyszer szoknyat .. mert nem volt tiszta nadragom
jan. 16. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!