Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen ember az, aki részegen...

Milyen ember az, aki részegen akar utazni, jegyet venni Népligeten a nemzetközi buszállomáson ?

Figyelt kérdés

Az egyik alkalommal részeg magyar, a másik alkalommal részeg külföldi volt ott, aki ráadásul még angolul sem tudott beszélni.

Mit gondolnak az ilyen emberek, majd valaki kiszolgálja őket és mehetnek részegen a buszra ?

Hogyha én tudom, hogy utaznom kell, akkor biztos, hogy nem iszok alkoholt.



jan. 14. 22:40
 1/10 anonim ***** válasza:
53%

Miért ne mehetne?


Semmit.


Fagyjon meg a járdán?

jan. 14. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
62%
Ezek az élet nagy kérdései...
jan. 14. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%

"Milyen ember az..."

Részeg...

jan. 14. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
56%
Pont az a baj hogy az ilyet simán fölengedik, nem véletlenül próbálkozik. Szerinted miért van péntek-szombat éjjel összehányva az összes éjszakai villamos, busz, illetve azok megállói?
jan. 14. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

vidéki vagyok, de itt is szoktam látni.

Ha tud mozogni, akkor söfőr nem nagyon foglalkozik vele.

jan. 15. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
74%
Ezt leginkább csak ő tudja. Próbál ember lenni, mégha full tintás is.
jan. 15. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Jaj má, egyes. Például, mert fellök más embereket, például amikor elesik, akkor magában is kárt tehet, hányni is elkezdhet másokra is a várakozás közben.

Ne hogy már kárt tehessen másokban és magában arra hivatkozva, hogy "Miért ne mehetne? Fagyjon meg a járdán?"

Ráadásul még lengyelül beszélt, az angolt sem értette.

Te szoktál részegen utazni, majd nekiesve másoknak ? Alig bírt mozogni.

Nekem nem szokásom se buszállomásokat, se villamos állomásokat összehányni járművekben sem, nem értem, hogy mások, hogy engedhetik meg maguknak, főleg egy nemzetközi állomáson nem szabadna így viselkedni.

jan. 15. 08:37
 8/10 anonim ***** válasza:
Ismerősöm kamionozik,de tavaly átment pár hónapra a Volánbuszhoz Pesti éjszakai járatra. Ezalatt a rövid pár hónap alatt tucatszám takarított hányást, női vizeletet, hiszen belvárosi utasszám mellett, amikor egy tűt nem lehetett leejteni és nem első ajtós járat, nem láthatta, hogy van e részeg. Szerintem hülyeség ez a mindenki utazhat bármikor dolog...
jan. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ja és hozzáteszem,az ő "jófejségén" múlt, hogy nem maradt ki emiatt járat. Simán megtehette volna, hogy beviszi a garázsba a buszt ha behánytak. Amikor egy nő bevizelt az ülésre akkor nem volt mit tennie,de a hányásokat neki állt takarítani a 15 perces pihenőidejében. Aki részeg,az menjen gyalog vagy ne legyen részeg. Ha mégis iszik, akkor meg ne igya magát olyan szinten részegre, hogy szétrókázza a buszt és másnak azt kell szagolgatnia.
jan. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Én sose éreztem magam zseninek vagy felsőbbrendűnek vagy hogy mondjam, de az ilyen hányósok azzá tesznek, hogyha már mindenki ezt csinálja rajtam kívűl. Azon is mindig mindenki meglepődik, csodálkozik hogy én nem cigizek ráadásul meg is szoktak vádolni, hogy hazudok, mert biztos, hogy van nálam cigi, csak nem akarok adni egy szálat se. Azt se hiszik el, hogy nincs nálam öngyújtó.
febr. 21. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!