Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A hunfluencers valóban a...

A hunfluencers valóban a reddit pöcegödre?

Figyelt kérdés

Nem vagyok aktív ezen a subon egyébként, de fel-fel szokott dobni a reddit posztokat. Én elképesztően betegnek találom az ott rendszeresen aktív embereket. Nem tudom elképzelni, hogy ők mentálisan teljesen egészségesek legyenek.


Kíváncsiságból belenéztem néhányuk profiljába, es konkrétan kb semmilyen más subon nincsenek jelen, a hunfluencers-en élik az életüket.


Ha pedig az ember leírja, hogy szánalmas ez a viselkedés, akkor támadó üzemmódba kapcsolnak. Mert az “influencerek megérdemlik!!!” Csak azt nem értik, hogy ez sokkal többet elárul az ő értelmi szintjükről, mint a celebekéről.


A nagy poén, hogy sokan közülük (a kommentjeik alapján) anyukák. Nem tudom megérteni, hogy egy felnőtt nőnek, akinek gyerek is van, hogy lehet kikapcsolódás a napi szintben történő mások életében való turkálás.


jan. 15. 08:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
43%

Van akinek ez a kikapcsolódás, ahogy neked meg az hogy az ő életük felett ítélkezel, nekem meg az, hogy kiosztom a hozzád hasonló hülyéket.

Nem vagyunk egyformák.

jan. 15. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Kitana. ***** válasza:
100%
Néha olvasgatom, szerintem is kicsit túltolják. Vannak debil influencerek, az tény, amikor a gyerek vagy az állatok elhanyagolását emelik ki, abban sokszor igazuk van, de amikor csak azon megy a hiszti, hogy valaki túl felvágós életet él és ezt mutatja a gyerekeknek… mintha a mi korosztályunk nem az amerikai celebeken nőtt volna fel, aztán mégis többé-kevésbé normálisak lettünk.
jan. 15. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
1: tehát egy vagy közülük
jan. 15. 08:48
 4/12 anonim ***** válasza:
46%
#3 nem redditezek, az egyetlen alja fórum az életemben a gyakori :D
jan. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Elvétve néztem fel oda tavaly, de elég is volt :D Voltak ott olyanok, akik normálisnak, rendesnek tűntek, ahogy olyanok is, akiken érződött, hogy az a subreddit volt az életük, és imádták hallatni a hangjuk.

Nem is én tartozom az ottani dolgok célközönségébe, illetve akadtak ott olyan megnyilvánulások, amik szerintem nem kicsit voltak gázak, erősek, mégis szépen fel voltak pontozva..

jan. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Van sok valós kritika ott a tartalom nélküli influencerekkel szemben. De azért sokszor felkerülnek olyanok is, akik nem érdemlik meg, mert XY-nak nem szimpatikus valamiért és ezért kibeszéli ott, sokszor irigység is van mögötte. Néha kicsit túlzásba esnek már. Mert amúgy az természetes, hogy az embernek nem lehet mindenki szimpatikus, még akkor sem, ha valaki korrekt tartalmat csinál. De nem kell rögtön mindennek elhordani. Ráadásul sok olyan poszt is van, ahol valakit egy fotó alapján a külseje alakja, ruhája stb miatt ekéznek. Ez sem normális, már bullying kategória.
jan. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Meg a sok olyan poszt is unalmas, ahol azt írják, hogy egy híresség az ismerősüket próbálta felszedni, vagy el is vitte egy körre. Biztos van ilyen, de egy csomóan kamuznak erről. Arctalanul, névtelenül én is tudom azt írni, hogy ety barátnőmet felszedte Johnny Depp az Xy Klubban. A legtöbbnek semmi alapja nincs.
jan. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
65%

Nem a pöcegödre, a celebes női pletykasubok közül a nívósabbak közé tartozik. Amelyek már célzottan egy személyről szólnak, ott vannak az igazi elmebetegek, akik dühöngőnek használják, a moderátorokat maguk közül választva teljes kontroll alatt tartják a gyűlölködéseket, és kizárnak bárkit aki nem száll be az olyan szintű pocskondiázásba, amit csont nélkül megnyerne az alany, ha feljelentést tenne.

Ha téged már a hunfluencers sokkolt, akkor ne keresd a mélyebb bugyrokat. Közben is csak egy szelep, ahol a napi stresszt ki lehet adni, egy jót pletykálni, főleg ha egész nap semmi dolgod nincs egy gyerek mellett, és kell a külvilág ingere.

jan. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Kitana. ***** válasza:
Én még az egyik MLM-es csoporton néztem egyet a napokban, terhes lett az egyik Foreverös nő, addig oké volt, hogy arról ment a beszélgetés, hogy miért kell az összes terhességi tesztet insta sztoriba kitolni, de amikor már pozitív lett az utolsó, már arról mentek a posztok, hogy ez a baba még simán elmehet, nem biztos hogy megmarad, menjen is el inkább, minek neki kettő, stb. Nem ismerem annyira ezt a nőt, én nem követek senkit, csak ezeket a trash csoportokat nézem néha, nem tudom, hogy tényleg szarik-e a meglévőre, de azért szerintem arról fantáziálni, hogy el fog vetélni a magzattal valaki, csak azért, mert nem szimpi, hát furcsa :D
jan. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

8: láttam olyanokat is sajnos, elképesztőnek tartom, hogy embereknek a bullying örömet tud okozni. És mindenkinek olyan nagy a szája egy névtelen profil mögé bújva, hogy elképesztő.


9: jajj igen, még írták hogy ez simán kémiai terhesség, mi a fene…


Múltkoriban meg is kaptam egy olyan kommentet, hogy én szánalmas vagyok, amiért le merem írni, hogy xy dologgal nem értek egyet..


Nemrég volt egy poszt, ahova Excel táblába szedett infokat raktak ki a Schobert családról. De rendesen kutató munka van mögötte, és szerintük ezzel semmi gond nincs, ez egy jó hobbi XD

jan. 15. 17:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!