Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Srácok, titeket nem zavar...

Srácok, titeket nem zavar kollégiumban, hogy egymás melletti fülkékben kell elvégezni a dolgotok?

Figyelt kérdés
Nálunk a kollégium egy szinten kb.120-an vagyunk. Ehhez csak egy wc tartozik, ami úgy van kialakítva, hogy van egy nagyobb helyiség. Az ajtóval egy vonalban egymás mellett 6 piszoár. Az ajtótól balra 4 fülke, azzal szemben szintén 4 fülke egy térben a piszoárokkal. A fülkék kialakítása olyan, hogy ilyen vázszerkezet van építve és fa oldallapok vannak, alul kb. 20 cm magasan semmi, felül pedig kb. 2 m után szintén nyitottak. Tehát minden kihallatszik. Reggel, van mikor az összes fülke tele van. Nektek ilyenkor nincs szorongásotok szinte mások előtt elvégezni a dolgotokat?

jan. 16. 14:36
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
A piszoároknál még nekem mindig kevesek azok az elválasztó falak, úgy lenne jó h a plafonig érjen majdnem.
jan. 17. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
87%
A lányom iskolája annyira régi épület, hogy az alsós folyosón kb azok a wc-k vannak, amiket legelőször beépítettek. Két teremre jut egy teljesen koedukált wc, így egyik szünetben a fiúk mennek, a másikban a lányok, de így se végez mindenki. Na de a helyiség maga... Van egy pici előtér, ahol a kézmosó van, de a fülkét magát csak egy alacsony "ajtó" választja el a kézmosótól, nekem felnőttnek a mellkasomig ér állva. Állandóan azzal ijesztgetik egymást, hogy mennek a felsősök benézni rájuk. Hiába panaszkodunk nincs pénz felfújításra, másik iskola pedig nincs a környéken :/
jan. 17. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
88%
Aztán ezt feljelenteni nem lehet?
jan. 17. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
#12 esetleg a SZMSZ egy gyűjtést szervezne egy új, zárható ajtóra. nem kell a legmodernebbet venni. Valamelyik szülők meg önkéntes módon lefestenék, beszerelnék. Nem tudom, mekkora az iskola, de egy 1000 Ft-ot mindenki befizetni , a többit meg önkéntes módon meg lehetne oldani.
jan. 17. 10:12
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
#12 szent ég, hol tart ez az ország...:(
jan. 17. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
88%
12# az szmsz kevesebbre se gyűjt pénzt, a legtöbb szülőt nem érdekli, mi van, ha bezárják maguk mögött a kaput. A felsős részen tavaly több teremben nem volt fűtés, volt jelzés, feljelentés, minden, már bőven nem volt fűtésszezon, mikor kimentek egyáltalán megnézni, mit lehet tenni. Valami kis cuccot kellett csak cserélni, ott volt szülő, aki kifizette volna, de nem lehetett. Valamikor idén ősszel lett megcsinálva.
jan. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

Na és ez a wc, hogy tetszene?


[link]

jan. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

#17-re:

Igen, ezek ún. török WC-k, vagy guggolós WC-k. A vicc az, hogy higiéniai szempontból ideálisak, mert nem ér hozzá az alfeled semmihez. Én Romániában találkoztam ilyennel egy kempingben. Állítólag a Balkánon (különösen Bulgáriában) és Törökországban nagyon elterjedtek.

Persze a pláne az, hogy itt is abszolút közösségi élmény a székelés. :-) Ennek viszont nincs köze a kialakításhoz, hiszen ezt is simán lehetne fülkés módon megcsinálni.

jan. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

"Dalraszarás".


Hát... Mindig tanul valamit az ember a GYIKon.

jan. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
Kötelezővé tett rádió nem rossz, Ausztriában találkoztam hasonlóval, bár ott madárcsicsergés szólt a hangszóróból a sztráda melletti wc-ben.
jan. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!