Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Srácok, titeket nem zavar...

Srácok, titeket nem zavar kollégiumban, hogy egymás melletti fülkékben kell elvégezni a dolgotok?

Figyelt kérdés
Nálunk a kollégium egy szinten kb.120-an vagyunk. Ehhez csak egy wc tartozik, ami úgy van kialakítva, hogy van egy nagyobb helyiség. Az ajtóval egy vonalban egymás mellett 6 piszoár. Az ajtótól balra 4 fülke, azzal szemben szintén 4 fülke egy térben a piszoárokkal. A fülkék kialakítása olyan, hogy ilyen vázszerkezet van építve és fa oldallapok vannak, alul kb. 20 cm magasan semmi, felül pedig kb. 2 m után szintén nyitottak. Tehát minden kihallatszik. Reggel, van mikor az összes fülke tele van. Nektek ilyenkor nincs szorongásotok szinte mások előtt elvégezni a dolgotokat?

jan. 16. 14:36
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Bár én lány vagyok, de nálunk is hasonló a kialakítás és elrendezés, csak kevesebb fülkével. Én sose csúcsidőben megyek, inkább este szoktam, akkor nyugisabb. De van olyan, hogy többen egyszerre vécézünk, szerintem ezt ennyi embernél nem lehet kivédeni.


Zavaró, de na bumm, ők is pukiznak, kakilnak, ahogy én is.

jan. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Hm. Ezek már csak ilyen helyek.
jan. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
86%
Full lesz@rom. Üríteni megyek a hólyagom vagy a végbelem tartalmát, ami egy természetes, alapvető szükséglet.
jan. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
engem a táborokban is szokott ez feszélyezni, pedig ez egy normális emberi folyamat. Gondolom, egy idő után meg lehet szokni.
jan. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Engem csak az zavar mikor majd befosok és az összes fülke foglalt.
jan. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon régen nem vagyok már kolis, de még ma is álmodok a wckkel. Ráadásul nekem később derült ki, hogy több értékes ételre is allergiás vagyok, előtte nagyon sokszor ment a hasam, puffadtam, hánytam, nagyon gyűlöltem a koliban wcre menni. A legtöbb ajtó nem is záródott rendesen, csak nagyon kényelmetlen pózzal lehetett csak belülről zárva tartani...
jan. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
94%

Nemcsak kollégiumban, hanem bent az egyetemen vagy bármilyen más közösségi helyen is hasonló WC-k szoktak lenni.

Nem, én ebből nem csináltam problémát. Legtöbbször nem is tudtam, ki van a körülöttem levő fülkékben, gondolom ők se ismertek fel a lépteim alapján, így teljesen mindegy volt. Ott és akkor random idegenek voltunk egymásnak és azok is maradtunk.


Kérdező, nem hergelésképpen írom, de menj el Komáromba, nézd meg a Monostori erődöt. Ott a szocializmus idején szovjet katonák állomásoztak. Megmutatták a WC-jüket is. Képzelj el egy szabályos hatszöget, ahol 6 ember ülhet egymásnak háttal, mindegyikük háta mögött a hatszög egyik oldallapja van. Alattuk meg az ülőke, rajta a lyukkal. Közöttük meg olyan elválasztó deszkák, melyek (ha egyenesen ül az ember) vállmagasságig se értek. Mindig tudtam, hogy a szovjet ember nem igényes a WC-re, pláne a WC intimitására, de ezen én is gondolkodtam, hogy vajon ment volna-e nekem így, ilyen "közösségi élményben" a nagydolgom elvégzése. :-)

jan. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Én az ilyen helyeken kötelezővé tenném hogy legyen egy rádió beszerelve, amit fel lehet hanogosítani. (Zene)
jan. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
25%

#8:

Ja, persze, aztán majd mindenki "dalraszarik", ugye! xD Ilyen baromságot...

jan. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Én azt nem értettem soha miért nem lehet a kulturáltság szintjén belül kialakítani ezeket a helyiségeket. Régen csomó helyen rendesen kifalazott elválasztások voltak, az legalább úgy-ahogy privát érzetet ad. Vagy nálunk a piszoároknál sem volt elválasztófal ami engem zavart mindig is. Zuhanynál sem volt semmi takarás.
jan. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!