Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehet ennyire hamar...

Hogy lehet ennyire hamar kiöregedni a bulikból?

Figyelt kérdés

21 éves koromra már kinőttem a bulikat, azóta 28 vagyok és voltam párszor inni meg bulizni de egyik sem volt már olyan, mint 16-20 éves korom között. Én akkoriban nagyon szerettem inni, mindig jó hatással volt rám az alkohol, vidám lettem tőle meg bátor. A másnaposságot nem is ismertem. Egyszer egy hetet végig buliztam, minden este mentem. 16-17 évesen még inkább csak házibulikban voltam, 18-20 között kocsmákban és szórakozóhelyeken főleg. De mások is tapasztalják, hogy már nem szeretnek bulizni és nem bírják. Én ha iszom csak a negatív hatását érzem, ezért nem is szoktam már, a másnaposság nagyon rossz, hacsak egyfélét iszom akkor is szarul vagyok másnap. Fenn se bírok maradni, régen zárásig buliztam, aztán 21 évesen eljutottam oda, hogy este 10-kor kávét kértem a kocsmában. Alapból 10-kor fekszem. 21 éves korom óta dolgozom, lehet ez fontos infó hogy pont azután kezdtem el nem bírni a bulizást.


Más is így van ezzel? Azt gondolnám, hogy a húszas évek még a bulizásról is szólnak, de nekem meg az ismerőseimnek nagyon nem... Az Így jártam anyátokkalban mindennap isznak és már 35 körüliek a sorozat végére :D


jan. 17. 14:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig is utáltam bulizni, 1x voltam de egy életre elég volt
jan. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
96%
16-17 éves korom között letudtam a bulikat, 37 vagyok és azóta sem hiányzik
jan. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem kötelező mindenkinek bulizni. Úgy 25 éves korom után én is leszoktam róla, azóta jó, ha évente egyszer van ilyen, akkor találkozom a távol elő barátokkal, de már nem ihb meg hajnalig táncolunk, hanem javarészt beszélgetünk.
jan. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
83%

Kibuliztad magad és felnőttél. Így szokott történni. Szerintem ebben ennyi van. :)


Kor: kinek mi! Vannak későn meg korábban érő emberek. Nálad így jött ki. Attól még megtalálhatod a szórakozás, kikapcsolódás más módjait emberek között.

jan. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
62%

Ilyen ez a szeláví!


Az egyik percben még hajnalig vereted, három csajt lezavarsz úgy, ebből kettőt egyszerre, másfél óra alvással mész be lehúzni három témazárót, aztán hipp-hopp, egyszer csak azt veszed észre, hogy örülsz a vadiúj mosogatószivacsnak.

jan. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
68%
Hát én mit mondjak? 21 éves férfi vagyok, soha nem voltam bulizni pedig szívesen megtapasztalnám ezt a korszakot, teljesen ki vagyok égve, 16 éves korom óta aszociális vagyok, barátaim sincsenek és úgy érzem le vagyok maradva a kortársaimhoz képest ezért nem is merek ismerkedni.. Tudom, hogy most kéne kiélni magam meg amúgy is ez a legszebb korszak erre..
jan. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Kései Sirató ***** válasza:
100%
Nem mindenkinek áll buliból az élete. Van, aki jobban szereti az értelmes hobbikat, utazgatást, sportolást, sok minden más lehet izgalmasabb.
jan. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Sosem buliztam, én már öregen születtem meg... Sokat is bántottak érte.
jan. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
69%
Minden héten megyek,nem tudok leállni 27F
jan. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
61%
Én olyan 26 évesen àlltam le
jan. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!