Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Gyerekes kisugárzásom van,...

Gyerekes kisugárzásom van, kislányos babaarcom. Hogy tudok ezen változtatni? Mindenki jóval fiatalabbnak néz a koromnál.

Figyelt kérdés

jan. 19. 09:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Smink, frizura, öltözködés tud ezen optikailag változtatni
jan. 19. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is bántam fiatalabb koromban, de most, 33 évesen jól esik, ha azt hiszik, még 20 se vagyok :)
jan. 19. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
52%

Állandóan gyűlölködő arcot vágsz, és évek alatt majd olyan ráncaid lesznek, amik egy rosszindulatú öregasszony külsejéhez tesznek hasonlóvá.

Akkor meg persze majd ez lesz a bajod, és az már nem fordítható vissza. :-)))

jan. 19. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
69%
Inkább örülj neki. 20 év múlva visszasírod majd.
jan. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
A fő problémám, hogy a férfiak nőre vágynak, nem egy gyerekarcú kislányra. Nyilván nem érzem magam kislánynak 32 évesen, de az arcom miatt ilyen a kisugárzásom.
jan. 19. 09:48
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha a viselkedésed nem lenne kislányos, akkor az arcod önmagában nem lenne akadály. A kisugárzásod egyáltalán nem csak az arcodtól függ, sőt attól függ legkevésbé. Attól függ, ami a fejedben van kép magadról.
jan. 19. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Persze nem vagyok az a kacéran néző típus. Próbáltam a tükörben gyakorolni, de nem megy.
jan. 19. 09:54
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Mondták már neked, hogy úgy nézel ki mint egy gyerek ?

Alapból sok mindent nem tudsz ellene tenni.

Pár évet kis trükközéssel tudsz szerezni de ez minden.

A legtöbb férfinak meg tetszenek a fiatal nők.

jan. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Inkább örülj ennek, ne változtass semmin sem.
jan. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Én 30 éves vagyok és mindenki azt hiszi, hogy 20 alatti vagyok. Telejsen jól érzem magamat így. Mindenki rohan, aztán meg sopánkodik, hogy megöregedett. Én inkább fiatalosan akarom leélni az életemet. Így 60-70 évesen, amikor a többség már megrogyott, én még mindig ragyogni fogok a fiatalságtól és 40-50-nek fognak nézni. ;) :D
jan. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!