Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Felnőtt emberek miért nem...

Felnőtt emberek miért nem bírják ki, hogy ne egyenek-igyanak bele valamibe fizetés előtt?

Figyelt kérdés

jan. 20. 10:43
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
6%
Ezt hogy érted? persze sejtem de kifejtenéd? de hogy választ is adjak sztem bukóság, hisz ha vki nagyon éhezik akkor többet "habzsol" magába, ha csak bele-bele mászik piszkál, az nekem bunkóság.
jan. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
95%
Mert gyerekként nem tanították meg ezt nekik.
jan. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
92%

Mert bunkók.


Nekem a gyerek sose evett bele semmibe a boltban, megertette, hogy mindjárt fizetünk és utána övé.

jan. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
64%

Feltételezem, ez alatt azt érted, hogy a boltban elkezdi enni a kiflit, szalámit, inni a tejet, gyümölcslét, üdítöt, stb.

Azért nem bírják ki, mert egyrészt nincs önfegyelmük, másrészt meg "csak azért is mást csináljanak", mint ami normális lenne.


Egyébként ha az üzlet komolyan problémásnak tartja, jogílag a nem kifizetett ételt enni lopás, amiért feljelentést tehetnek és az illetöket meg is büntetik érte.

Amíg ugyanis nem fizettek, addig az üzlet tulajdona, ezért nincs joga használni azt.

jan. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
18%

Csak nem megnézted azt a bizonyos Szomszédok epizódot, amiben a nyugger nyanya elkezdte enni a pékárut a Madaras Bandiék közértjében?

Mert a valóságban én még sose láttam ilyet, hogy felnőtt emberek elkezdték volna zabálni az élelmiszert a supermarketben.

jan. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
68%
Nincs önkontrolljuk. Alja népek
jan. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
5-ös: TV-t nem sziktam nézni, viszont már sokszor láttam olyat, hogy felnött emberek esznek-isznak az üzletben, jó esetben a megkezdett valamit a pénztárhoz viszik és kifizetik, de az sem ritka, hogy a maradékot egyszerüen visszateszik a polcra
jan. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Én sem láttam még soha ilyet. Kisgyerekeknél láttam már ilyet,de az is ritka.
jan. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Mert a mai magyar társadalomnak nagyon nagy az arca...
jan. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem tisztázzuk, hogy olyan estekre gondolsz-e, ahol vki szemérmetlenül beleeszik/megeszik bármit, mert megkívánja, és talán ki se fizeti, vagy szükséghelyzet van, és amiatt eszik 1-2 falatot, iszik 1-2 kortyot, és természetesen ki is fizeti. Előbbi elítélendő, és nagy arc, „ki ha én nem” viselkedés lehet mögötte, (esetleg a spórolás gusztustalan formája, ha nem fizeti ki), utóbbit én is elkövettem már nagyon ritkán (pl. a nagy melegben elfelejtettem vinni innivalót, mentem nagybevásárlásra, vettem egy fél literes vizet, amiből az üzletben ittam 1-2 kortyot.)
jan. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!