Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Felnőtt emberek miért nem...

Felnőtt emberek miért nem bírják ki, hogy ne egyenek-igyanak bele valamibe fizetés előtt?

Figyelt kérdés

jan. 20. 10:43
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
10, ez nem szükséghelyzet volt nálad, hanem nettó suttyóság. A szükséghelyzet az, amikor elajulsz és itatnak veled vizet. Az nem, hogy szomjas vagy.
jan. 21. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
11: Bár mindenki csak ennyire lenne suttyó, nem tudom, mi, mint én:-) Hibáztam, hogy elfelejtettem vinni magammal, de rosszul lenni nem akartam, és koncentrálni se tudtam már a vásárlásra. Nem kell egyetértened, szerintem ez belefér, és nem ugyanaz, mint chipset falatozni, mert épp megkívántam, tapogatni össze mindent zsíros kézzel, és otthagyni a maradékot.
jan. 21. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
63%
De. Sajnos pontosan ugyanaz. Ha tudod, hogy rosszul leszel, ráadásul rendszeresen, akkor kell legyen egy pici palack víz a táskadban. Nem pedig a boltban iszol bele a kifizetetlen vízbe. Sajnálom.
jan. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
0%
13: Érdekes a felfogásod, de mindegy, felesleges ezt tovább ragozni. Nem vagyok tökéletes ember, de lopni nem lopok, és lakomát sem csapok a boltban.
jan. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Érdekes hogy az én felfogásom számít érdekesnek, hogy addig nem iszom bele a vízbe, amíg ki nem fizetem. És még a gyerekeimet is erre tanítom. Biztos én kaptam furcsa nevelést gyerekként.
jan. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
0%
15: Te tényleg nem tudsz leállni? Ne forgasd ki a szavaimat, az a vaskalaposság ijesztő, ahogy ezt a témát kezeled, soha nem lehet olyan, hogy vki bekapjon 1 falatot, igyon 1 kortyot, akkor se, ha már minden baja van, meg egy kalapba rakod azzal, aki bezabál több túró rudit, amit ki se fizet. Taps, hogy te ilyen tökéletes vagy, aki mindig minden helyzetben maximálisan felkészült, más meg néha nem, és ettől még nem bűnöző:-) Életemben kb. kétszer vagy háromszor fordult elő, amit írtam, amiatt nem fogyasztok a boltban, mert valamit megkívánok, vagy kicsit éhes, kicsit szomjas vagyok.
jan. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

16-os!

Amikor a boltban iszol, vagy eszel bármit, akkor suttyó vagy. Ez nem azt jelenti, hogy mindig suttyó vagy.

Amit leírtál, hogy ittál a boltban, azzal az a baj, hogy mi lett volna, ha 5 perccel később érsz a boltba? Akkor meghalsz a bejáratnál, mert pont addig bírtad? Valószínűleg nem, tehát kibírtad volna, hogy bemész, kifizetsz egy vizet, megiszod, aztán visszamész vásárolni.

jan. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
0%
17: Te vmi mániákus vagy, megválaszolom, de legyen ez az utolsó üzenet kettőnk között! Nagybevásárlás, ami elhúzódik, tehát bent vagyok már egy ideje, de még nem végeztem. Igen, tudom, te kiszaladnál annyi cuccal, amennyit addig a kosárba tettél, vagy bármi áron nyomnád tovább, én viszont iszom 1-2 kortyot, és jobb közérzettel tudom folytatni a vásárlást.
jan. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
63%

18-as!

17-es vagyok, az volt az első hozzászólásom.

Nem szaladnék ki, simán kibírnám, nem innék fizetés előtt. Egy bevásárlás 100% hogy nem annyira megerőltető és hosszú, hogy rosszul legyek a kiszáradástól.

Te nyugodtan ihatsz, csak annyi, hogy ha meglátnálak, azt gondolnám, hogy itt egy suttyó. És valószínűleg sokan gondolják így, nem csak én. De nem feltétlenül kell ezzel foglalkoznod, mert egyrészt a suttyó tipikus tulajdonsága, hogy nem foglalkozik más véleményével, másrészt egyébként, más körülmények között nem is biztos, hogy suttyó vagy. Viszont jó ha tudod, hogy ha ezt csinálod, suttyónak fognak nézni.

jan. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
0%
19: Szerintem ugyanaz vagy, mint a többi kekeckedő komment, de mindegy. Javaslok halálra kövezést is:-) De addig is telesírom a párnámat, hogy suttyó vagyok a szentek szemében:-) Na, pá!
jan. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!