Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak engem borítanak ki az...

Csak engem borítanak ki az ilyen videók?

Figyelt kérdés

Amikor hüllőket, pl kígyókat, krokodilokat élő álattal etetnek?


Pl egy élő egeret simán odadobnak egy kigyónak, vagy valamilyen szárnyast a krokodilok közé dobják.


Hogy képes erre valaki, az számomra felfoghatatlan, de még videóra is veszik.


Az ilyen emberekben semmi empátia nincs?


jan. 22. 19:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
93%
Hát ha már fogságban tartják a szegény krokodilusokat és kígyókat,akkor etetni is kell őket a foglárnak.És bizony ezek az állatok ilyeneket falatoznak.A természetben megszerzik maguknak a táplálékot.De ilyen körülmények között az embernek kell gondoskodnia róla..
jan. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Láttam olyat, hogy egy szerencsétlen kacsát bedobnak krokodilok közé, de vagy 50 db, és menekül előlük, és széttépik.
jan. 22. 19:37
 3/16 grafno ***** válasza:
92%
Ez az élet. Azért mert "panelban laksz" es nem találkozol ezel mindennap ezért furcsa esetleg gusztustalan is lehet számodra. A boltban az összes hús, hal mind így végzi. Valakinek a hasában.
jan. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
95%

Kérdező, szerintem kerüld a falvakat minél messzebb. Még a végén meglátnád, ahogy egy tyúk megeszik egy sáskát. Azt meg inkább nem is részletezem, mikor gyerekként adtam nekik a csigákat. Vagy a lótetűket. Vagy amikor széttéptek egy kisegeret. Vagy amikor a macska ette meg az egeret. Meg a cickányt. Meg a madarat. Vagy amikor a patkány nyírta ki a kisnyuszinkat. Vagy a kiscsibéket. Vagy amikor mi vágtuk le a nagy nyuszikat. Vagy a kakast. Vagy a tyúkokat. Vagy a bocit...


A valóság túl sokkoló lenne neked. Nézz inkább állatvédős videókat a 4 fal között, vagy amiket szoktál. A lényeg, hogy a te kis természettől teljesen elrugaszkodott lelkivilágod ne sérüljön.

jan. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

2


Bizonyára te is megeszed a húst..Csak te nem magad ölöd meg az állatot amiből származik a táplálékod.Azt megteszi más helyetted.

jan. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, te sose néztél természetfilmet? 🤦🤷


Natgeo-t nyomd már be a tv-n, és nézd már meg, hogy az oroszlán hogyan vadászik. Képzeld, megöli az élő zebrát miután elkapta, utána megeszi.


Nem értem, hogy mi a problémád.

Az a hús is élt, amit megeszel.

Horgászatot ismered?

jan. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Mellesleg nemely kigyok, gyikok kifejezetten az elo kajara 'ugranak', az osztoneik ugyanis azt diktaljak hogy elo predat ejtsenek el, nem egy ki tudja miota ott fetrengo, adott esetben fertozo, 'romlott' dogot.
jan. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Írd be YouTube-ra, hogy "Hyena Eats Wildebeest Alive Brutal Killing Full Movie..Kenya Africa" s hidd el, nem fog érdekelni, mikor a hüllők megölik s megeszik a zsákmányukat...
jan. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Nem értem, ha fogságban tartják miért kell állatkínzással etetni őket.


Létezik humánus mód is, értem, hogy a természetben ez így van, de az ember miért barbár?


Hallal is lehet etetni miután elpusztult.


Nem is értem milyen lelkületű emberek képesek erre.

jan. 22. 20:31
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

9


Na de ha mondjuk a kígyó nem eszi meg a kihűlt tetemet csak a friss,mozgó célpontot,akkor mi van?

[link]

jan. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!