Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális, hogy reggelente...

Normális, hogy reggelente semmi étvágyam sincs mostanság?

Figyelt kérdés
Régebben mindig reggeliztem viszonylag nagy adagokat, semmi probléma nem volt vele. Viszont mostanában felkelés után 2-3 óráig hallani se akarok semmiféle kajáról, minden falat szenvedés, olyan érzésem van, mintha tele lenne a hasam. Bár az tény, hogy mostanában keveset alszok, ha ez a kettő összefügg valahogy. Délutánra teljesen jó vagyok, és lazán megeszek 3-4 darab húst, vagy 10 tojást rántottába egyszerre, de mostanában reggelire csak megiszok egy fehérje shake-t, ami tudom hogy nem helyettesíti a reggelit, de valami mégis legyen...
jan. 24. 10:33
 1/2 anonim ***** válasza:
66%
Én úgy látom, eltolódott későre a nehéz és nagy adag ételek fogyasztása nálad, szegény szervezeted még kinlódik a tegnapival, nyilván nem kell neki reggel a rántotta... Számít a kevés alvás is, a regenerációhoz kellene.
jan. 24. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez rengeteg fehérje. Rengeteg. Az extra fehérje ivása felesleges és megterhelő is. Gondolom híztál is. Át kéne gondolni a táplálkozásodat. Több zöldség,gyümölcs,húsmentes étel. És ennyi fehérje nem kell.
jan. 25. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!