Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A nővérem reggelente állandóan...

A nővérem reggelente állandóan befoglalja a fürdőszobát. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Korán fent van, mindig hamarabb mint én. Sokszor van hogy felkelek, nekem is kéne menni végezni a dolgaim, esetleg ciklusom van, de ő minden egyes reggel bent tölt legalább egy órát.


Nálunk egybe van a fürdő és wc, és mindig azt csinálja hogy bemegy, leül kakilni, közben facebook, insta, email, minden személyes profiljat átgörgeti, híreket olvas, szerintem 20 percet siman ül a vécén. Vannhogy a kv-ját is beviszi... Utána zuhanyzik, hajat mos, stb. stb., tehát baromi sokat bent van és nincs tekintettel rám, hogy nekem is be kéne mennem. Meg hogy ő megy dolgozni és elsőbbséget élvez... 23 éves amúgy, ha itt van a pasija akkor persze egyből be tud gyorsulni...


Ilyen esetben mit tanacsoltok nekem? Sajnos olyan tipus vagyok hogy nem tudok korán elalaudni, tehát nem igazan tudok előtte ébredni, valami kompromisszumos megoldás kéne.



2021. aug. 9. 13:50
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
93%
A kulcsot kiveszed a zárból, hogy ne tudja bezárni magát. Ezután mikor már 20 perce benn ül, megmondod, hogy vagy végez 5 percet alatt, vagy bemész és te is odaxarsz. Ha nem hallgat rád, bemész mikor fürdik, és ráülsz a vécére, dolgodat végezni, vagy ha még xarik, akkor beállsz te a zuhany alá, csak hogy idegeld kicsit. Közben mondogasd neki, hogy fújjon be, mert nagyon büdöset kakkantott.
2021. aug. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
99%
Én simán eldugnám a kulcsot, és 10 perc múlva bemennék, ha szarik, ha nem. Ha van gusztusod rányitni, simán tedd meg. Legközelebb siet, azt garantálom. Lesz hiszti, lesz veszekedés, de az ügy érdekében...
2021. aug. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
40%
nem kell korábban elaludni, hogy előbb felkelj. Csak az ébresztőt kell fél órával előbbre állítani.
2021. aug. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 acelsziv ***** válasza:
97%
Amikor zuhanyzik szépen elzárod a meleg vizet a főelzárónál.
2021. aug. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
21%
Várd ki a sorod!
2021. aug. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
82%
Fúúúj... Szarás közben kávézik? Ritka undorító egy nővéred lehet, már bocsi. Már eleve, hogy ott kotlik a végtermék felett, utána abban a szagban fürdik...
2021. aug. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Simán menj be amúgy. Hát nincs ez így rendjén, neked is dolgod van. Ráadásul tesók vagytok, hát pls. Ő fürdik, te fogat mosol közben. Kész.
2021. aug. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
28%
Meg prankeled. A fogkeféjét chiliszószba mártod :D
2021. aug. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

A, kezd te a fürdőszobázást;

B, Add ki neki, hogy pl.: 20 perce van, és mérd az időt.

2021. aug. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
71%
Ha a szép szó nem elég, akkor erőszak. Bemész, megfogod a karját és kipenderíted onnan . De ne sokat maradj, mert akkor ugyanazt csinélod amit ő.
2021. aug. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!