Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Bartos cs. István hogy hogy...

Bartos cs. István hogy hogy nem öregszik?

Figyelt kérdés

Aki nem ismerné, Youtube-on fent van.

Nem a csatorna minősége, tartalma vagy annak az embernek az elméje, modora, pszichéje a kérdés, mielőtt bárki idepötyögne valamit, hanem:



10+ év alatt hogy hogy nem öregedett szinte semmit?

A sok koccintós meg az egész napos alkoholizálása, a nomád, egészségtelen életmódja ellenére mégis mitől olyan kisimult az arca?


Az egy dolog, hogy öregesnek tűnik, de az öltözködése, az össze - vissza álló szakálla és a nagypapás szemüvege miatt kelt olyan benyomást.


Aki ennyire züllött életmódot választ, és ráadásul bagózik is, kizárt dolog, hogy ne nézzen ki 55-60 évesnek.


Abban sem vagyok biztos, hogy 100%-ban hiteles Bartos, mint személy, inkább csak el van játszva.


jan. 24. 13:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Még ha lefürödne, és kapna egy borotvát talán annyira kívülről nem is nézne ki szarul, de belülről hidd el hogy rohad. Évei vannak hátra
jan. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem aki erre vetemedik kamera előtt az alapból így él. Pénzt nagyon nem csinál ebből se nagyobb népszerűséget, szóval megjátszani magát nem sok értelme lenne. Az hogy nem néz ki annyira szarul mint amennyire ilyen életmód mellett ki kéne, az valószínűleg csak genetika, meg nem hinném hogy sokat stresszelne/idegeskedne bármin ami azért irigylésre méltó.
jan. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én ha stresszes-ideges-frusztrált voltam mindig idősebbnek néztem ki.

Ahogy "helyrejöttem" kisimultam, megfiatalodtam!

jan. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Ugyanazt az embert látjuk? Wikipédia szerint csak 45 éves, namost egy 2023-as videón amit találtam róla kapásból egy tizessel öregebbnek néz ki ennél ha nem többel. Az állapota kb egy épp most szabadon engedett hadifogolyéval egyenlő
jan. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, nem sokat öregedett, de már 30 évesen is kinézett kB. 50-nek.
jan. 25. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!