Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondolsz arról ha egy nő...

Mit gondolsz arról ha egy nő szép és nem sminkeli magát?

Figyelt kérdés

Szolidan sem, pedig lehet egy ízléses smink kihangsúlyozná még jobban a szépségét.


Ez számodra igénytelenséget jelent?

Vagy mit?


Nő vagy férfi válaszoló vagy?


jan. 25. 21:24
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
91%

Ha egy szép lány nem sminkeli magát, az azt jelenti, hogy alapvetően is jóképű, természetes szépség. Az ilyeneknek jó igazán. Nem igénytelenség.


26/N

jan. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
95%
Semmit nem gondolok róla, nem is figyelem sose hogy kin van smink és kin nincs. Nő vagyok.
jan. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
88%

Nekem általában nem jön be a smink (minél több, annál kevésbé), szóval gondolom bejönne, ha amúgy tetszik a csaj


29F

jan. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
94%

Alapvetően sosem sminkelek, és még soha senki nem mondta, hogy igánytelen lennék emiatt. A szépség mondjuk relatív, de magamnak tetszem. :D

Így aztán másokon nem akadok fenn a smink hiányán vagy meglétén.

jan. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
89%
Nem gondolok róla semmit. Férfiként egyáltalán nem vagyok smink párti. Persze azt látom, hogy sokat tud dobni egy csajon, de akinek a kevés smink elég az nélküle is szép, aki meg ki van vakolva mint a borospince fala, az se így se úgy nem vonzó.
jan. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
86%
Jól teszi. Fölöslegesen tenné csak tönkre a bőrét.
jan. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
90%

Semmit nem gondolok róla, mert én sem sminkeltem magam soha. Egy szempillaspirált használok csak. A párom mindig azt mondja örül neki, hogy természetes vagyok.

Mondjuk sajnálom, hogy nem értek a sminkeléshez, talán attól idősebbnek tűnnék és nem néznének még mindig iskolásnak.

Ha valaki rengeteg sminket tesz magára, engem az se zavar. Mindenki úgy éljen, ahogy neki megfelel. Egyik sem igénytelenség.

29N

jan. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
86%

7

Szerintem örülj neki, hogy iskolásnak néznek. Ha most nem is, de később ez nagy előnyed lesz, amikor 40-50 évesen meg max 30-nak fognak majd nézni

jan. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
86%
Nekem tetszenek az ilyen emberek. (F42)
jan. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
61%

Pont, hogy az a jó ha nem sminkelik magukat.

Most nem kérem azt, hogy a ,,nők nem a férfiaknak sminkelik magukat bla bla bla" nem érdekel, de ha valaki tényleg szép, akkor smink nélkül is az.

Férfi vagyok

jan. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!